1265
1273
عنوان

ازدواج باهاش مشکوک نیست؟

1188 بازدید | 75 پست

یه ساله با یکی اشنا شدم بهم گفت بابت خرید خونه باید 2 سالی صبر کنم بعد که اعتراض کردم گفت باشه رهن میکنم

اینم بگم خودش گفت دیلل اول انتخاب من یان بود که چاردی و محجبه ام از زنش هم به خاطر سردی و بی تربیتش جد اشد.

گفت باشه میام مادرم ببینتت بعد رفت و امد عقد کنیم 

در  مورد عقد صحبت کردیم گیر داده به اینکه رابطه جوری باشه که باکره باشم

مشکوک نیست؟ نکنه ازم سواستفاده کنه ولم کنه؟ 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258
1281

نفهمیدم اصن چی میگی 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

چ سوع استفاده ای وقتی خودش ازت میخاد رابطه جوری باشه ک عمیق نباشه

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
اقا متوجه نشدم رابطه جوری باشه ک باکره باشم یعنی چی ؟

بدون دخول !فقط سطحی باشه

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     
1257
وا نذار بهت دست بزنه فک نمیکردم چادریام دوس پسر بگیرن

چه ربطی داره خواهر من

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

دقیقا همینه میخواد توآب نمک بمونی اگه یه وقت مشکل داشتین و خواست جداشه مهریه ات نصف باشه وگرنه مردا هیچوقت رابطه اینطوری نمیخوان

چون ترسیده

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
1252