2410
2553
عنوان

دختر خالم با لیسانس مشاوره بیکاره

493 بازدید | 14 پست

دختر خالم 34 سالشه الان خیلی خوبه یه دختر4 ساله هم داره ولی بیکاره و خیلی ناراحته مخصوصاً خاله من بیشتر ناراحته میگه با حقوق بازنشستگی اینقدر هزینه کردم که درس بخونه و چرا الان بیکاره

واسه همین دختر خاله ام خیلی غصه میخوره حتی یه دفتر مشاوره هم رفت برای کار که بهش گفتن بیا منشی بشو

یا توی یه مهد یه مدت کار کرد یه کلاس کثیفو بی نور بهش دادن با بچه های 4 ساله ولی مدیره به عروسش کلاس بچه های پیش دبستانی رو داد که عروسش حتی سابقه کارم نداشته

دختر خالم می‌گفت توی اون کلاس کثیف کل سال من گلوم درد میکرد و مریض بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
فوقه لیسانسه امیر کبیر داره تو تالار کارگری میکنه لیسانسه نفته امیرکبیر داره تو املاک کار میکنه چیزه ...

خیلی غم انگیز واقعا دیگه كاری مرتبط با رشته نداریم انگار برای دل خودمون یه درسی خوندیم و حالا دیگه یكاری كه میشد با سیكلم انجام داد انجام میدیم

عزیزم 😔زیست که باید اونور بازار کار داشته باشه چرا برگشتی؟؟

خخخخخ نه اونور اب منظورم نبود😁تهرون خوندم برام سخت بود چون راهم دور بود و مشکلاتم زیاد و فک میکردم اونجا دانشگاه هاش بهتره اما بازم فرقی نکرد زیست رشته به ای سختی اینجا قبولش ندارن کلا 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706