2726

سلام.....من ارشد خیلی کم خوندم..به دلایلی

فردا امتحان ارشد دارم ...متاسفانه اشتباه کردم از هر درسی یکم  اونم بدون تسلط خوندم و هیچ درسی رو تسلط ندارم که فقط اون درس رو بزنم...تست و آزمونم نرسیدم بخونم .....الان میترسم فردا سر جلسه چون اطلاعاتم ناقصه اون چند تا سوالم غلط بزنم و منفی دربیاد.....به نظرتون چی کار کنم///؟؟؟؟؟

به جز زبان که خوب خوندم بقیه رو سفید بدم بهتره و یا پر کنم و احتمالا منفی در بیاد؟؟؟میدونم خوب نیست اینجوری ولی میخوام حداقل شانسی واسه دانشگاه های پولی داشته باشم

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشگل خانمها مرسی از روحیه دادنتون...فداتون که اومدید جواب میدید ....تو رو خدا دعا م کنید

من میدونم فقط سوال هایی رو که کامل بلدم رو باید بزنم ولی مسیله همینجاست که تسلط ندارم.......پس یعنی نزنم بهتره؟؟؟/میتریم مثلا همون پنج تا سوال رو یکمیش رو بلدم جواب بدم و اون ها هم چون تسلط ندارم منفی بزنم.....فقط زبانم خوبه....

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  
2728

منم ارشد دارم ولی جمعه. به نظرم اگه میخوای دانشگاه پولی بری سفیدم بذاری قبول میشی

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
منم ارشد دارم ولی جمعه. به نظرم اگه میخوای دانشگاه پولی بری سفیدم بذاری قبول میشی

منم خیلی سراسری دوست دارم....چون کارشناسی هم سراسری خوندم ولی چون همه میدونن میترسم همون دانشگاه پولی هم قبول نشم بگن این دیگه خیلی شوت بود...البته در کل چون من شهر بزرگم قبولی تو دانشگاه آزادشم آسون نیست.....و اینکه شوهرم نمی ازره برم شهر دیگه....واسه همین باید رتبه ام خیلی بد نباشه که بتونم قبول بشم...پس همون سفید بدم بهتره....

دقیقا فقط اونهایی که مطمئنی بزن، من با همین روش ارشد دولتی قبول شدم

آفرین به شما..خوش به حالتون..کاش منم بیشتر میخوندم

ماه نی جان میشه بگید چه رتبه ای اوردید برگتونو سفید دادین؟؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹