2703
2553
عنوان

نظرتون چیه خانوما؛؟

160 بازدید | 18 پست

خانومامن الان هفته ۱۲بارداریم واصلاویاروتهوع وایچیزاندارم فقط کمی تنبل شدم ,,,حالامادرشوهرم میگه اگه دوس نداری غذادرست کنی خواهرشوهرتوببریعنی دخترخودش که۱۷ساشه که برام غذادرس کنه خواهرشوهرمم خیلی دوس داره بیادپیشم وخب منم هیچ مشکلی باهاش ندارم دستپختشم خدایی خیلی خوبه,,,اماخب اگه بیادپیشم خجالت میکشم بهش بگم چی برام بپزهرچندخودشم میپرسه ولی بازم روم نمیشه غذاهای سخت بهش بگم به نظرتون بیادپیشم بمونه؟واینکه شوهرم هفته ای دوشب ماموریته ونمیتونه پیشم باشه ونمیخادکه تنهابمونم این روزا,,,,واینم بگم اگه اون بیادوروم نشه بهش بگم غذاچی درس کنه خودم بایدپاشم که خب بازتنبلیم میشه معمولاغذاهای خیلی ساده براخودم درست میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چ خوب بگو بیاد میشت خیلی خوبه که مطمئن باش چون حامله ای ازت سوال میکنه چی بپزه میبینیدسخته بهش بگو باهم فلان چیزو بپزیم که اونجوری نمیزاره شما کمکش کنی 

اللهم عجل لولیک الفرج
2714

اگه باهاش راحت باشی نه چه ایرادی داره هر چی دوست داری بگو درست کنه با هم بخورین بگین بخندین .. اینم روزگاری هست که میگذره خوش باشین فیلم و سریال ببینین بخورین شاد باشین خوش بگذرونین ... اون وقت به اونم خوش میگذره و کیف میکنه .. از زبون نی نی هم با عمه اش حرف بزن بذار ذوق کنه .... حرف بزن تا بدونه از بودنش خوشحالی انرژی میگیری و هیچ وقت یادت نمیره .... حرف ها انرژی دارن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
بعدزشت نیس بهش بگم مثلاشب قورمه سبزی میخام آخه دخترخیی خوبیه نمیخام فک کنه بهش دستورمیدم

بستگی ب لحنت داره

بعدا میتونی براش جبران کنی

مثلا بگو بیا قرمه بپزیم

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
بعدزشت نیس بهش بگم مثلاشب قورمه سبزی میخام آخه دخترخیی خوبیه نمیخام فک کنه بهش دستورمیدم

دستور چرا؟وقتی ازت میپرسه بگو بی زحمت اگه سختت نیس قرمه سبزی بپز 

اخرشم ازش تشکر کن

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
واه نه ویار داری نه بدحالی،خودت غذاتو درست کن دیگه این اداها چیه اخه

عزیزم خیلی تنبل شدم آخه همش یه جادرازکشم اصلادلم نمیخادبرم غذادرس کنم فقط غذاهای مونده وساده میخورم

2706