1265
1273
عنوان

نظرتون چیه خانوما؛؟

158 بازدید | 18 پست

خانومامن الان هفته ۱۲بارداریم واصلاویاروتهوع وایچیزاندارم فقط کمی تنبل شدم ,,,حالامادرشوهرم میگه اگه دوس نداری غذادرست کنی خواهرشوهرتوببریعنی دخترخودش که۱۷ساشه که برام غذادرس کنه خواهرشوهرمم خیلی دوس داره بیادپیشم وخب منم هیچ مشکلی باهاش ندارم دستپختشم خدایی خیلی خوبه,,,اماخب اگه بیادپیشم خجالت میکشم بهش بگم چی برام بپزهرچندخودشم میپرسه ولی بازم روم نمیشه غذاهای سخت بهش بگم به نظرتون بیادپیشم بمونه؟واینکه شوهرم هفته ای دوشب ماموریته ونمیتونه پیشم باشه ونمیخادکه تنهابمونم این روزا,,,,واینم بگم اگه اون بیادوروم نشه بهش بگم غذاچی درس کنه خودم بایدپاشم که خب بازتنبلیم میشه معمولاغذاهای خیلی ساده براخودم درست میکنم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

چ خوب بگو بیاد میشت خیلی خوبه که مطمئن باش چون حامله ای ازت سوال میکنه چی بپزه میبینیدسخته بهش بگو باهم فلان چیزو بپزیم که اونجوری نمیزاره شما کمکش کنی 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج
بنظرم بگو بیاد از تنهایی هم در میای

بعدزشت نیس بهش بگم مثلاشب قورمه سبزی میخام آخه دخترخیی خوبیه نمیخام فک کنه بهش دستورمیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274

اگه باهاش راحت باشی نه چه ایرادی داره هر چی دوست داری بگو درست کنه با هم بخورین بگین بخندین .. اینم روزگاری هست که میگذره خوش باشین فیلم و سریال ببینین بخورین شاد باشین خوش بگذرونین ... اون وقت به اونم خوش میگذره و کیف میکنه .. از زبون نی نی هم با عمه اش حرف بزن بذار ذوق کنه .... حرف بزن تا بدونه از بودنش خوشحالی انرژی میگیری و هیچ وقت یادت نمیره .... حرف ها انرژی دارن

ته دلتون آروم🍒
بعدزشت نیس بهش بگم مثلاشب قورمه سبزی میخام آخه دخترخیی خوبیه نمیخام فک کنه بهش دستورمیدم

بستگی ب لحنت داره

بعدا میتونی براش جبران کنی

مثلا بگو بیا قرمه بپزیم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍

دستور چرا؟وقتی ازت میپرسه بگو بی زحمت اگه سختت نیس قرمه سبزی بپز 

اخرشم ازش تشکر کن

تنها مدارا میکنی دنیا عجب جایی شده
واه نه ویار داری نه بدحالی،خودت غذاتو درست کن دیگه این اداها چیه اخه

عزیزم خیلی تنبل شدم آخه همش یه جادرازکشم اصلادلم نمیخادبرم غذادرس کنم فقط غذاهای مونده وساده میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226

خدا حفظش کنه که انقدر خوب و فهمیدس‌.بعد اینجانب خونه تکونی عید ۶ ماه باردار بودم میگفتن ما هم حامله بودیم همه کار میکردیم حتی نیومد ی گوشه پتو رو بگیره یا ی شیشه پاک کنه  یادم میاد عصبی میشم

دخترم تو در تمام زبان های دنیا ترجمه ی لبخندی ، هر کجای جهان که تورا بخوانند ، گل از گلشان می شکفد   
اگه باهاش راحت باشی نه چه ایرادی داره هر چی دوست داری بگو درست کنه با هم بخورین بگین بخندین .. اینم ...

آره اتفاقاباخودم میگم حداقل عصراباهم بریم پارک یاهرجاکه اون دلش خواست ومنم براش خریدکنم البته اگه خودش چیزی خواست جوری نشه که فک کنه میخام درازای کاری که برام میکنه چیزی براش بخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه که انقدر خوب و فهمیدس‌.بعد اینجانب خونه تکونی عید ۶ ماه باردار بودم میگفتن ما هم حامله ...

خداخیرش بده مادرشوهروخواهرشوهرام وپدرشوهرموخیلی برام عزیزن خیلی هم مظلوم ومهربون انشالله خواهرشوهرام خانواده شوهرشون عالی باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40