2726
عنوان

اقدام به بارداری بعد سزارین

1083 بازدید | 67 پست

خانوما تو فامیلاتون کسی بوده با فاصله کم بعد سزارین باردار شده باشه؟؟مشکلی نداشته؟

بیست روزه سزارین شدم پسرموازدست دادم فقط یه بچه دیگه حالمو خوب میکنه.میخوام ۳ماه یا ۶ماه فاصله بدم.بیایین بگین چیکارکنم😔😔😔

برو دکتر ی دکتری هست تو بیمارستان پارس کارش خوبه رئيس بیمارستانه. یهویی نشه. احیانا خدایی نکرده چیزی بشه. قرص و دارو میده زیر نظر باشی تا  نینیت به دنیا بیاد به سلامتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره, زندایی من موقع تولد پسرش فوت کرد. دقیقا شش ماه بعدشم باردار شد. خدا بهش ی پسر خوشکل و سالم داد. ...

من خودمم تو هشت ماهگی جنین از دست دادم, زایمانم ولی طبیعی بود, دکتر بهم گفت سه ماه دیگه میتونی بزاری باردار بشی

خوده من سزارین بودم بعده هشت ماه دوباره باردار شدم بزار یه هفت هشت ماهی بگذر که بدنت بتونه جنین روتحمل کنه 

من عوض نشدم فقط اینو فهمیدم که کی واسم با ارزش با اهمیته و چه کسایی رو باید میذاشتم کنار....... امیدم همیشه به خداست
من خودمم تو هشت ماهگی جنین از دست دادم, زایمانم ولی طبیعی بود, دکتر بهم گفت سه ماه دیگه میتونی بزاری ...

کاش منم طبیعی بودم.الان بچه دارین؟جنین شما چرا فوت شد؟

کجا؟ خیلی دورید؟ خوب تاپیک بزن پیدا کن تو شهرتون بی گدار به آب نزن 

بله متاسفانه.باشه.خیلی ازمایش دادم اصلا دلیلی برا مرگ بچه پیدا نشد.فقط تو نت خودم خوندم اگه جفت قدامی و سرراهی باشه احتمال مرگ جنین بالا میره.

سزارین بود؟برا بخیه هاش چیزی نشد؟

عزیزم واقعا ناراحت شدم . ایشالا خدا بهت نی نی سالم بده . بزا سزارین شیش ماه حداقل به خودت و بدنت استراحت بده. 

میتونم بپرسم علت از دست دادن نی نی چی بود ! اگه سختتون نیس

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2706