2733
2734
عنوان

عکاسا بیان سوال دارم

86 بازدید | 13 پست

بچه ها چه دوربینی بخرم؟

کلاس برم یا کتاب اموزشی بخرم؟

دوربین دسته دو بخرم یا نو؟

وضعیت کار و بارشون چطوره عکاسا؟

منظورم صرفا کار توی اتلیه نیس

مثل عکاسای اینستاگرام مثلا

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official

دوربین که کانن خوبه.کار آتلیه تقریبا خوابیده مگه اینکه عکساش خیلی تاپ باشه و قیمت مناسب.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از طرز صحبتت مشخصه که صرفا میخوای عکس بگیری و تجربه انچنانی نداری

اول با گوشی شروع کن

سواد بصریتو بالا ببر

کلمه سواد بصری رو توی نت بزنی کلی مقاله و کتاب میاد

عکس و نقتشی ببین و سعی کن جزئیلپاتو خوب ببینی

باید درک هنریت بالا باشه

پولم توش نیس زیاد

مگر اینکه عروسی مروسی بری یا اتلیه برنی

دیگه تو چه هنری سررشته داری؟

2731
از طرز صحبتت مشخصه که صرفا میخوای عکس بگیری و تجربه انچنانی نداری اول با گوشی شروع کن سواد بصریتو ...

طراحی چهره بلدم

ولی عاشق دوربین و عکاسیم

با گوشیمم زیاد عکس میگیرم

مرسی از راهنماییت

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
دوربین که کانن خوبه.کار آتلیه تقریبا خوابیده مگه اینکه عکساش خیلی تاپ باشه و قیمت مناسب.

گفتم یعنی برم تو یه اتلیه بگم مجانی براتون کار میکنم ولی کار یادم بدین...

گفتم یعنی برم تو یه اتلیه بگم مجانی براتون کار میکنم ولی کار یادم بدین...

بله میتونی بری کارآموزی.بعضی از آتلیه ها قبول میکنن.من ده سال پیش همین کار رو کردم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
بله میتونی بری کارآموزی.بعضی از آتلیه ها قبول میکنن.من ده سال پیش همین کار رو کردم

راضی بودی؟

میگن بیگاری میکشن از ادم؟

یا به نظرت برم تو رشته ی خودم کاراموزی کنم؟

شهرسازی می خونم

طراحی چهره بلدم ولی عاشق دوربین و عکاسیم با گوشیمم زیاد عکس میگیرم مرسی از راهنماییت

خب طراحی خیلی کمکت میکنه

بخصوص برای پرتره

کانن بخر دوربین

بدنه خوب بخر ولی بیشتر بودجتو به لنز خوب اختصاص بده

الانم خیلی گرون شده!به نظرم دست دو بخر ولی مواظب باش لنز سالم باشه

از ادم حرفه ای بخر چون حرفه ایا لوازمشونو رو چشمشون نگه میدارن

از من میشنوی کارآموزی اتلیه برو اگه وقتت اجازه میده

فتوشاپو قورت بده!مهمترین نکته

عکساتم با لوگوی خودت تو اینستا بذار...کارت خوب باشه سریع اسمت میپیچه تو اینستا

علیرضا خطیبی رو ببین!معمولیه کاراش ولی معروف شده

راضی بودی؟ میگن بیگاری میکشن از ادم؟ یا به نظرت برم تو رشته ی خودم کاراموزی کنم؟ شهرسازی می خونم

بستگی به علاقت داره.یه چیزی ا.نورتر از بیگاری میکشم ولی اگه واقعا طرف بلد باشه و خوب یاد بده ارزشش رو داره.من خودم راه چهارساله دانشگاه رو شیش ماهه رفتم

خب طراحی خیلی کمکت میکنه بخصوص برای پرتره کانن بخر دوربین بدنه خوب بخر ولی بیشتر بودجتو به لنز خو ...

اگر میخوای زود نتیجه بگیری دخترای خوشگلو پیدا کن ازشون عکس بگیر

زود میان پیجت ملت

مدلای خوشگل و داف انتخاب کن اصطلاحا😁

خب طراحی خیلی کمکت میکنه بخصوص برای پرتره کانن بخر دوربین بدنه خوب بخر ولی بیشتر بودجتو به لنز خو ...

مرسی از راهنماییت