2737
2734

دومی اولی مال ننه بزرگاس دیگ

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

عزیزم هر دو قشنگن باید ببینی مدل خونه ت چطوره سلطنتی بش میخوره یا اسپرت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدوم به اوت مبلی که گذاشتی نمیاد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

برا اولی خونه ت باید بزرگ باشه که بهش بخوره.اخه این مدل مبل به هر خونه ای نمیاد.

دومی هم قشنگه.

ولی مبلی بگیر که با مبلای قبلیت هماهنگ باشه.اینجوری قشنگتر میشه خونه ت

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

من منظورم سبکشه ها مثلا سلطنتی تو این سبک قشنگ تره  یا اسپرت تو این سبک

دومی بیشتر دوست دارم اولی مدلش قدیمی شده برای خودم هم دومیه فقط سفیدش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738