2726

دندونم رو همون روز عصب کشی و پر کرد اما فقط مثل نبض میزنه الان دوماهه تازه درداشم شروع شده باز  زنه احمق کلی ازم پول گرفته میگم درد میکنه میگه خوب میشه !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگاه کن گازو روشن کن یه لیوان آب یخ یخ یخم بذار یه سوزن بردار بزن به آتیش تا سرخ شه بزار رو دندونت بعد بزن تو آب یخ تا یخ شه بزار تو دندونت اونقدر اینکارو تکرار کن دردش میفته من همیشه درد دندونو اینجوری میندازم

LAW_student

خدا لعنتشون کنه که فقط بلدن پول بگیرن هیچ علم و سوادی ندارن بی پدر ها .منم عصب کشی کردم پارسال الان همون دندون آبسه کرده باید دوباره عصب کشیش کنم 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

دندونت عفونت کرده.یعنی عفونت داشت و ایشون حای این که انتی بیوتیک بده یکباره پرش کرد

متاسفانه منم به این مشکل خوردم.الان باید انتی بیوتیک بخوری تو یک هفته خوب میشه.منتها امکانش هست که نیاز به عصب کشی مجدد نیاز بشه

الان تنها چاره اینه که سفکسیم بخوری.عین آب رو اتیش میمونه