2703
2553
عنوان

بچه ها تهديد كردن جرمه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 77 پست
خب خودشات جرموثابت میکنه اگه اسکرین نگیریم چجوری ثابت کنیم؟

به افرادی که قانون مینویسن باید گفت

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس فتا ک مدرکو فقط با اسکرین شات میخواد چیه😐

نه اگه با اسکرین شات کسی رو تهدید کنی یا برا کسی بفرستی جرمه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2720
برو به مدر و مادر و خانواده و اگه شوهر داره شوهرش بگو.جد و آبادشو بیار جلو چشمش.جرات شکایتم ندارن ای ...

خانواده اش پشت شن يعني ميگن دخترمون هيچ عيبي نداره اون يكي خواهرش همين طور بود 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2714
خب چطور جر بدم 

ول کن عزیزم بخدا مملکت صاحب نداره یه دفغه یه کاری میکنی دستی هم باید بهش بدی اصلا فکر نکن شکایت نمیکنه مردم حیا رو خوردن ابرو رو قی کردن شوهرت بهش زنگ بزنه ابروش رو ببره 

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
خب خودشات جرموثابت میکنه اگه اسکرین نگیریم چجوری ثابت کنیم؟

شات برای تهدید و ابرو بردن جرمه نه برا دادگاه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

شوهرت هرزس 

اصلا به فرض اینکه دختره رو ابروشو بردی و نشوندی سر جاش...

حب شوهرت با یکی دیگه دوست میشه

میخوایی ره بیفتی دونه دونه ابروی دخترای مردمو ببری

شوهرتو درست کن بفکر ابرو بردن نباش

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

فتا کاری نمیکنه.

این موردیه که تو قانون خلا داره باید از شوهرش شکایت کنه که بازم هیچ اتفاقی هم برای دختره نمیفته.

یه دختری رو میشناختم خیلی اوضاعش جالب نبود بعد یه پسری رو پیچوند، پسره عکس و شماره دختره رو توی یه سایت دوستیابی گذاشت که من فلانیم اینم شماره‌م هر کاری میکنم...

خلاصه دهن دختره آسفالت شد.

البته این کار هم جرمه ولی اگه ازت شکایت کرد تو هم تماس و شات و عکسشو به دادگاه تحویل بده. بگو قصدم تلافی بوده.

اما نمیتونه پیدات کنه چون اگه بره فتا شکایت کنه تمام اطلاعات تماسش با آدمای مختلف میاد بالا😎😈

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.
2706