1265
1267
عنوان

بچه ها تهديد كردن جرمه ؟؟؟

562 بازدید | 77 پست

بچه ها چيكار كنم كه به اصطلاح پدر دوست دختر همسرمو در بيارم ازش عكس و اسكرين دارم ميخوام هم بترسونمش هم ميخوام ادبش كنم 

آخه تو شهرمون به پاكدامني معروفه 

خواهشا نگيد شوهرتو ادب كن اون رو قبل گفته شما ادب كردم 

بگين با اين دختر چيكار كنم

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

خود شات هم جرمه

شبِ امتحان،شبی است برای فهمیدن قیمت کتاب،ناشر و نویسنده.وقتی هم میای درس بخونی خودکار که میگیری تو دستت،میفهمی استعدادت کمتر از پیکاسو و استاد فشچیان نیست...😐😂😂

عزیزم شات خودش جرمه😕

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭
1274
1226
خب خودشات جرموثابت میکنه اگه اسکرین نگیریم چجوری ثابت کنیم؟

به افرادی که قانون مینویسن باید گفت

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭
برو به مدر و مادر و خانواده و اگه شوهر داره شوهرش بگو.جد و آبادشو بیار جلو چشمش.جرات شکایتم ندارن ای ...

خانواده اش پشت شن يعني ميگن دخترمون هيچ عيبي نداره اون يكي خواهرش همين طور بود 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
1280