2726
عنوان

بیاین یه لحظه

48 بازدید | 4 پست

شوهرم امروز عمل واریکوسل انجام داد..عصر ترخیص میشه خونه ما طبقه بالا هست حالا ب نظرتون میتونه از پله ها بیاد بالا؟کسی هست شوهرش عمل کرده باشع منو راهنمایی کنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

از دکترش بپرس

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
از دکترش بپرس

یادم رفت الان اومدم خونه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان یعنی شوهرت پایین وایساده ببینه ما میگیم بیاد بالا یا نه؟

😑گفتم ک عصر ترخیص میشه هنوز ک نیومده