2726

دیروز رفتم خونشون سر زده دیدم درو باز کرده هول کرده یه جوریه فکر کردم مریضه بعد

رفت شربت بیاره برام دیدم جواد (پسر همسایه مادرش) ( قبل تماس فقط شماره بود )هی تماس تصویری میگیره منم فضول برداشتم دستم رو دوربین جلو بود یهو دیدم جواده بدون لباس

هی به دوربین میخندید میگفت کجاییییی من دستم رو دوربین جلو بود زود قطع کردم خواهر شوهرم اسمش زینبه دقت کردم رنگ به رخ نداشت دکمه لباسشم نامیزون بسته بود 

این خواهر شوهرم خیلی اذیتم کرده به نظرتون با این نقطه ضعف ادمش کنم یا به شوهرم بگم یا به روش نیارم از دیروز خواب ندارم تا الان  تو شوک بودم 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ربطی به شما نداره.از چیزی که اتفاقی فهمیدی سوءاستفاده نکن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زینب و جواد .. به هم میان . 😑

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

تجسس در زندگی دیگران حرام

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706