1147
1267
تازه رقیه ها رو ندیدی چکاری میکنن 

نگو که سکته میزنم

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یه کاربر  مظلوم که یه بار قبلا ترکیده چی میخواین  مهربون باشید لطفا

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
اون موقع دست هر كسي يه گوشي نبوده كه باهاش از اين غلطا بكنه، بوده ولي خيلي كم تر بوده ، الان ديگه وا ...

فکر نکنم.فساد همیشه بوده.الان شکلش فرق کرده.

من راجع به زمان قاجار میخوندم مثلا ببخشید رابطه با پسربچه ها اون موقع هم بوده.یا مثلا خیلی ها بودن خیلی راحت دو سه تا زن میگفتن.اینم فساده دیگه.

فقط شکلش عوض شده الان.

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

به نظر من به روی خودت نیار 

خدا ستارالعیوبه

تو که بنده خدایی

یه خانمی تو همین نی نی سایت خواهرشوهر و لو داد 

ببخشید زندگی خودش از هم پاشید به غلط کردن افتاد

دلم واسه نی نی سایت قدیم تنگ شده واسه دوستان قدیمم طلوع و ترگل و سحر و فرزانه و خیلی ها😐
اون تو کمد لباس زیر های منو میگرده  قبل بچه دار شدنم یکم دیر شدم بهم میگفت یک سال نشدی برا برا ...

کارش اشتباه بوده ولی شما صبر داشته باش عجله کنی یه وقت بین خودت و شوهرت به هم میخوره و دشمن شاد میشی، به خاطر بدیهاش به خدا بسپارش

این مدل درگیریای ناموسی دامنتو بگیره و نتونی اثبات کنی کارت تمومه، در ضمن من اگه جز فامیل بودم هیچوقت ادمی مثله تورو که نمی دونه نباید به وسایل شخصی دیگران دست بزنه رو اصلا خونم راه نمیدادم، چون اگه یه چیزی از خونم‌کم میشد تا اخر عمر به طرف مشکوک بودم حتی اگه دستشم کج نباشه

1221

نه بنظرم هیچی  از قوم شوهر بترس  باز چجوری میخوای ثابت کنی... از قدیم گفتن شتر سواری دولا دولا نمیشه...

خودش گندش بالا میاد.....

چیزی نگو به رویه خودتم نیار  باز تورو مقصر میگیرن...

خلاصه خواهرشه ناموسشه  بازم خواهرشونو میخوان مردها...

این مدل درگیریای ناموسی دامنتو بگیره و نتونی اثبات کنی کارت تمومه، در ضمن من اگه جز فامیل بودم ...

دارم میگم خودش میاد کمد لباس زیر های منو میگرده 

بازم من نکنم ؟

خوشبختي يعني منو تو و ثمره عشقمون

ببین استارتر یه بار من و همسرم هم سر یه ماجرایی از یه ادم لاابالی ربا خور یه چیزی داشتیم و اونو دهن به دهن پحش کردیم ولی خدا به سر شاهده چوبشو تو زندگیمون بد خوردیم تازه اونکه به نظر من پیش خدا جایگاهی نداشت ولی افسوس من کی باشم که جایگاه بندرو پیش خدا بدونم نکن عزیزم نکن

1257
دارم میگم خودش میاد کمد لباس زیر های منو میگرده  بازم من نکنم ؟

هر کی بیشعوره شما هم باید باشی؟؟؟؟؟ 

مثلا چون‌خواهر شوهرت اشغال می ریره تو‌خیابون شما هم می ریزی؟؟؟؟؟ 

توجیهه این؟؟؟

مگه زینبا هم ازینکارا میکنن؟مگه اینکارا مال ناتاشاها نبود؟

زینب داریم تازینب یزیدخوب هم داریم

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 

تا اونجايي كه من ميدونم اگر تو اين شرايط اذيتش كني ، دنيا تمام تلاششو ميكنه تا تورو تو همون وضعيت قرار بده تا عكس العملتو ببينه

پس عزيزم سرت به كار و زندگي خودت باشه

دوس داره خيانت كنه به كسب ربطي نداره

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 
1252