1147
1254

دیروز رفتم خونشون سر زده دیدم درو باز کرده هول کرده یه جوریه فکر کردم مریضه بعد

رفت شربت بیاره برام دیدم جواد (پسر همسایه مادرش) ( قبل تماس فقط شماره بود )هی تماس تصویری میگیره منم فضول برداشتم دستم رو دوربین جلو بود یهو دیدم جواده بدون لباس

هی به دوربین میخندید میگفت کجاییییی من دستم رو دوربین جلو بود زود قطع کردم خواهر شوهرم اسمش زینبه دقت کردم رنگ به رخ نداشت دکمه لباسشم نامیزون بسته بود 

این خواهر شوهرم خیلی اذیتم کرده به نظرتون با این نقطه ضعف ادمش کنم یا به شوهرم بگم یا به روش نیارم از دیروز خواب ندارم تا الان  تو شوک بودم 

خوشبختي يعني منو تو و ثمره عشقمون

ربطی به شما نداره.از چیزی که اتفاقی فهمیدی سوءاستفاده نکن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

زینب و جواد .. به هم میان . 😑

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1221

کارت خیلی اشتباه بود که به گوشی طرف دست زدی..الانم لطف کن تو زندگی بقیه دخالت نکن..

آبرو چیزی نیست که به بازیچه گرفته بشه👌

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم😍

به نظرم دخالت نكن چون نميتوني ثايت كني

اگر خواهر شوهر من بود همون موقع بهش ميگفتم فلاني نكن دردسر ميشه برات كه زندگيشو از دست نده

اما شما ميخواي تلافي كني اسن خوب نيست به نظرم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226

خواهر خودتو قاطی نکن که تو اتیشش خودت میسوزی

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
واي خدايا چه گندي شده دنيا ، لعنتتتتتتت  كاش صد سال پيش زندگي ميكردم

اون موقع هم همین بوده.

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

آبرو کسی رو نبر 

ولی میتونی خودشو اذیت کنی

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1252