2726
عنوان

با پدر بددهنم چیکار کنم

97 بازدید | 9 پست

نمی تونیم با خواهرم یذره سر و صدا کنیم شروع می کن بد دهنی حالم دیگه یه هم می خوره از خودم ک نمی توتم دفاع هم بکنم با خواهرم شوخی می کردیم بهمون میگه عقب افتاده های نفهم سر نعار پاشدم اومدم اتاقم دارم گریه می کنم مامانم نهارمو واسم اوورد لب نزدم حالم خیلی بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی مثل در مسجد میمونه نه میتونی پرتش بدی نه بسوزونیش فقط جوابشو نده پدر من بهم فحش ناموسی میداد بعد ازدواجم بهش گفتم هیچوقت نمیبخشمش بهم گفت این روش تربیتیم بوده افکار کسیو نمیتونیم عوض کنیم متاسفانه

2728

وقتی نیست شوخی کنین باهم چه میشه کرد بعضی خاننا و اقایون  رابطه بین سنشون و عقلشون معکوسه متاسفانه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
وقتی نیست شوخی کنین باهم چه میشه کرد بعضی خاننا و اقایون  رابطه بین سنشون و عقلشون معکوسه متاسف ...

همش دارم فک می کنم اینجوری سلامت روان من و خواهرم کامل از بین رفته چ جوری می تونیم وارد یه رابطه سالم بشیم نگران اینده مم نگران دوس پسرمم ک خیلی ارومه و فک می کنم اگ با من زندگی کنه داغون میشه 

وقتی نیست شوخی کنین باهم چه میشه کرد بعضی خاننا و اقایون  رابطه بین سنشون و عقلشون معکوسه متاسف ...

بجای اینکه دلخوشی بده بهم واسه کنکور همش میگ تو هیچی نمیشی قبول نمیشی درس نمی خونی 

بجای اینکه دلخوشی بده بهم واسه کنکور همش میگ تو هیچی نمیشی قبول نمیشی درس نمی خونی 

چرا اینطوری میکنه ایشون

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست