2703
2553
عنوان

دعا نویسی گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12687 بازدید | 85 پست

البته آن که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند....

کسی که پول میگیره و دعا میده که وضعیتش معلومه!شیادی بیش نیست...

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خب اینم میشه در مورد مریضی و دکتر و دوا هم گفت.بگیم تا خدا هست چرا از دکتر و نسخش کمک بگیریم.تا خدا ...

تا خدا نخاد نسخه دکتر رو شما اثر میکنه؟؟؟ حالا ده دفعه برو هی نسخه بگیر. شما اءمه رو واقعا با دعاگر تو یه ردیف میدونید ؟؟؟؟ من دیگه حرفی ندارم . و خدا بر چشم ها و گوش هایش هایشان پرده ای از غفلت افکنده است...

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیامبرا و معجزاتشون . و امام ها جدان تو اون زمان مردم جاهل بودن و برای اثبات نبوت و نشون دادن قدرت خ ...

ای چرا کج میفهمی من کسایی ک دکون باز میکنن رو نمیگم که پول میگیرن دعا مینویسن ، چرا نباشه ،؟ هنوزم صدیق هس هنوزم چند نفری عالم هستن   من حتی وقتی بخام دعا بکنم و چیزی بخام اول از خوده خدا میخوام وقتیم بخوام به پیامبر متوسل بشم یا پیامبرانی دگ و امام های دگ میگم برام دعا کنین دعای منو ببرین پیش خدا اجابت کنه نه اینکه خودشون انجام بدن چون اونام وسیله بودن ، بعضي مردم  كلارا خوده اونا ميخوان مستجابش كنن درحاليكع اين زياد درست نيس 

2456

الان بعضي ادما جن دارن بدنشون حالا به هر دلايلي اتفاق افتاده ، دكتر نع ميتونه كاري بكنه نه دوائي بدع فقط خدا ميتونه كمك كنه درسته ولي خدا وسبله ي كمكشو تو بعضي ادما گذاشته خدا ك نميتونه دستشو دراز كنه  علم و قدرتشو ميده به يكي كه به اون ادم برسه 

اون مرد و دعاش وسبله اي شد كه من واقعا باور كنم  ،

عزیزم مادرت یا خانواده به این چیزها باور داشتن که تو رو بجای روانشناس بردن پیش دعانویس

این باور بوده توی تو و امید داشتی این آقا میتونه کاری بکنه یا این آقا خوبه خدا فوتشو شفا میکنه

خرافات اگر واقعا اثر داشته باشه یک قانون علمی و قابل اثبات پشتش حتما وجود داره

رفیق گرمابه و گلستان   
2714
عزیزم مادرت یا خانواده به این چیزها باور داشتن که تو رو بجای روانشناس بردن پیش دعانویس این باور بود ...

من باور دارم كاري كع دكترا نميتونن بكنن. حتي پس من نبايد برم دكتر دك جون اونم مثل دعانويس عمل ميكنه اينطور باشه بايدفقط بشينم از خدا بخام ممكنه صداشو بشنوه يا نشنوه ،ادمايي هستن كه خدا قدرتشو گذاشته درونشون كه مردم خير برسونن ، فكر كنم پس شما اصلا نبايد نه بريد امامزاده نه حسينية نه عزاداري  نه از كسي بخواين براتون دعا بكنه ، فقط بشينين از خدا بخواين  ،  نه از بندش كه درست نيس ، من ميكم اول از همه خدا من تو زندگيم فقط اول خداس ولي بعضيا انقد پيشش محبوبن كه مال اونارو زودتر جواب ميده پس منم ازشون ميخوام دعاي منم ببرن پيش خدا لااقل بوسيله اونا جواب بگيرم 😊 

دوستان منم چند تا مسءله هست خیلی دعا میکنم اجابت نشده خسته و دلشکسته شدم چرا خدا صدای منو نمیشنوه ما ...

حضرت ،أيوب صبر كرده فقط بايد صبر كرد  متوسل بشو به يكي كه دعاتو ببره پيش خدا 

البته آن که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند.... کسی که پول میگیره و دعا میده که وضعیتش ...

اره واقعا شيادن ، بعضيا پول ميدن بعنوان صدقه بهش ، بعضيا خودشون پول درخواست ميكنن 

من رفتم طبيب واس بچدار شدن  با كمر درد و رگ معدم كه دكترم نميدونه چشه درسته از خدا خواستم  اول طبيب وسيلشه رفتم پيشش  بهم دارو دوا داد يا دستش مرهمه ،پول رو گف من جيزي بهت نميگم و نميگيرم يا هرچي خواستي بده  دوهزار تومن  يا هرچي چون خدا يذره بهم قدرت تو دستام گذاشته به مردم كمك كنم   من خودم بهش پول دادم بعضيا شيادن واقعا 

سلام دوستان من دعا قرآنی میکنم برای هر کاری  فال قهوه میگیرم  تضمینی هرکی خواست در خدمتم  من خیلی  خیلی  به  قرآن اعتقاد دارم  دعای  خوب محبت  بین زن و شوهر فروش خانه زمین مغازه  برگشت  معشوق  تضمینی  یکبار امتحان کنید  راضی  میکنم قول میدم 

سلام دوستان من دعا قرآنی میکنم برای هر کاری  فال قهوه میگیرم تضمینی  خیلی خیلی به قرآن اعتقاد دارم  دعای خوب محبت بین زن و شوهر فروش خانه زمین مغازه تضمینی  برگشت معشوق  دعا محبت  هرچی  بخواهی  کافی  هست یکبار امتحان کنید  ب  خدا  قسم  از  جون و دل وقت  می زارم 

2706