2733
2734
عنوان

دعا نویسی گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12768 بازدید | 85 پست
در اینکه وجود داره شکی نیست و اثرش روی فرد بیسواد و دکتر یکی هست.

شخصا چیزی بخوام مستقیما از خود خدا میخوام دنبال خرافه نمیرم چند تا روحانی هم شنیدم که گفتن خرافه اس

چندین دعانویس میشناسم چون مامانم خیلی دنبال این چیزاس دستگیر شدن بساطشون جمع شده اگر مجاز بود چرا دولت اسلامی جمعشون میکنه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعای محبت و وصال چیه

اگه نامزده طرف که خب بشینن دوتایی مشکل شونو حل کنن وقتی میگی محبت و وصال یعنی یکی از طرفین اونو نمیخواد پس بهتره جدا شن نه اینکه دعا بگیرن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2739811/خیلی-ها-دنبال-دعاگر-و?page=1 این تاپیکو بخون

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

@بانوی_بی_نشان   سلام خانم میشه روشنمون کنی من ادم معتقدی نیستم کلا ولی از چندین روحانی شنیدم دعا نویسی خرافس روشنمون کن لطفا😘

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

نمیتونم برا خودم باز کنم.چه اشکالداره زندگی از هم نپاشه فردا اون دختر مثلا از ناچار نره تو زندگی کسی دیگه.نمیدونم بچه ای اون وسط آواره نشه .نمیفهمم واقعا خب خدا بنظرم اینارو وسیله گذاشته 

2738
قطعا تو همه کاری تقلب هست.من اونا که واقعا کاربلدن رو میگم

عزیزم رفتن دنبال دعانویس و آدمای این شکلی یه جور شرک محسوب میشه. وقتی خودت میتونی از طریق ائمه و دعاهایی که توی مثلا مفاتیح هست از خدا درخواست کنی، چرا میری در خونه یکی دیگه رو میزنی که معلوم نیست کیه و چکارس؟ 

تا حالا دیدی کسی که دعانویسه خودش از هر لحاظ زندگیش اوکی باشه؟ به قول آقای رائفی‌پور رفتن سراغ دعانویس مثل باز کردن در قفس شیر میمونه، حتی اگر بعدش پشیمون بشی دیگه کار از کار گذشته و شیر از قفس اومده بیرون. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

من تجربه دارم خانوما.اوایل ازدواجم بشدت از طرف خانواده همسرم اذیت میشدم پیش یه فردی رفتم که پیرمرد بود و چندین سال کارش بود برام دعا گرفت عین آب روی آتیش طلسم هم نبود بعضی از دعاهاش رو خودم انجام دادم .همه ام اینطوری نیستن.

عزیزم دعاهای با نیت خوب گناهی نداره ،  اینکه باعث جدایی یا دیوانه شدن یا بهم ریختن زندگی یا مری ...

دعا هرچی باشه حرامه . چون به کمک خط طلسم و دنیای ماورا نوشته میشه چ خیر باشه چه شر گناهه کبیره

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
من اصلا کار جنبه دینیش ندارم ولی تاسف میخورم تو سال 98 زنان تحصیلکرده سرزمینم دنبال دعا نویس باشن

یه نوع تلقینه 

من دیدم با چشم خودم طرف بچه هاش سقط میشدن 

رفته بود پیش کسی 

بهش یه کاعذ کوچیک داده بود کلی نخ دورش بود و باچسب زده بود 

بهش گفت بار دار شدی تا ماه ۹ جداش نکن 

خلاصه این بچه دار شد بعد از ۶ تا سقط 

بچه ش دنیا اومد 

دعا را باز کردیم‌

یه بسم الله بود و اسم این خانم 

تمام 

فارس. وراوی...❤❤❤
من اصلا کار جنبه دینیش ندارم ولی تاسف میخورم تو سال 98 زنان تحصیلکرده سرزمینم دنبال دعا نویس باشن

شما بفرمایید یسر به قران بزنید متوجه میشید که تو قران هم درباره جن و انس و طلسمات شیطانی و دعا و سحر و جادو اومده مگر اینکه بخواید منکر کلام الله بشید🤷🏻‍♀️

2706