2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من..واسه من که خیلی طولانی شد..میگفتن افسردگی بعد از زایمانه..تازه هنوزم با اینکه سه سال از تولد پسرم میگذره این حالت و دارم..و بی هدفم..احساس میکنم زندگیم شادی قبل و نداره

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
2728

من هنوز زایمان نکرده اینجوریم😔همش کارم گریه است😢

خیلی بده یعنی ادامه داره فکر میکردم نینی بیاد حال و هوام عوض میشه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین چی حالتوخوب میکنه اونکاروکن..احتمالا دچارافسردگی بعداز زایمان شدی یه لیست تهیه کن کارای موردعلاقتوبنویس هرکدوم ک درتوانته انجام بده...از سینمارفتن ودیداربادوستای نزدیکتو..استخر رفتن وازین کارا

خدایاشکرت
ایشالله که عوض میشه

مرسی عزیزه انشاالله حال شما هم خوب بشه🙏🏻💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
همش دارم با خودم مبارزه میکنم پسرم هم کم خوابه این تشدیدش کرده

میفهمم چی میگی عزیزم..سعی کن خوابشو منظم نگه داری درطول روز نزار بخوابه که شب کاامل بخوابه اگه شب بتونی 8_9ساعت کامل بخوابی بهت فشارنمیاد کمخوابیو بیخوابی خییلی رو اعصاب تاثیرداره نشد بروپیش یه مشاورخوب ازش کمک بگیر 

خدایاشکرت