2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انجام دادم خیلی خوب بود هیچ تاثیر منفی روی مو نداره همون جنس موی خودتون ولی صاااااف... چون نانوع ...

من ی مرحله انجام دادم ولی رفتم حموم بازم فر و وز خیلی ناراحتم چی کنم؟ واقعا تو مراحل بعدی درست میشه؟ شما مرحله ای چقدر انجام دادی!؟

2731
نشنیدم تا حالا.چجوریه منظروت کراتینه با مواد نانو یا ی چیز دیگس؟

با دستگاهه فقط یه کاندیشنر ساده میزنن که گرما آسیب نزنه هزینش نصف کراتینه چون موادی نداره موندگاریشم ۸ تا ۱۲ ماهه یعنی تا رشد ریشه موندگاره

2738
شقایق جون بیشتر توضیح میدی؟ اخه من یکیو دیدم انجام داد، موهاش دوماهه لخته هنوز ، من موهام فره ، خییی ...

عزیزم من هم کراتین انجام دادم هم صافی با اتو کراتین اصلا موندگار نبود ولی صافی بااتو خیلی خوب بود به شرطی که اتوی اصل باشه اوناهاییم که میگن بده یا آرایشگر کراتینن یا دلایل دیگه واقعیتش اگه میخواد عوارض داشته باشه هردو یه جور عوارض داره اما اتو صافیش بهترو موندگار تره اگه دنبال صافی هستی 

2706