2410
2553
عنوان

ضد آفتاب کودک

113 بازدید | 9 پست

مادرا ضدافتاب برای بچه ۲ ساله(دختر) چه مارکی خوبه .

شماها از چی برای جلوگیری آفتاب سوختگی بچه هتون استفاده میکنید بخصوص که هوا گرمه و بچه ها یا توکوچه هستن یا تو پارک 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

یعنی همینجوری بچه هاتون بیرون میبرید🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سی گل کودکان

ایرانیه درسته؟شما راضی بودید؟

2720

من اردن کودکان میزنم. دخترم ۸ ماهش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من اردن کودکان میزنم. دخترم ۸ ماهش

خودتون این کرم انتخاب کردی یا داروخانه و پزشک بهت معرفی کردن؟

خودتون این کرم انتخاب کردی یا داروخانه و پزشک بهت معرفی کردن؟

دکترش گفت عزیزم. گفت اردن بهترین کیفیت داره‌ . دخترمم تاحالا نسوخته پوستش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ایرانیه درسته؟شما راضی بودید؟

اره

برند سی گل برا لابراتوار دکتر اخوی هست ک بجز استفاده ارایشی محصولاش استفاده دارویی و پیشگیریم داره

قیمت محصولاتشون ب نسب بقیه بهتره کیفیتشونم خوبه

من خود سی گل رنگی اس پی اف 60 رو نزدیک ب 10 ساله میزنم و پوستمم تاحالا لک نشده
خودم بچه ندارم ولی برا بچه دوستم از داروخونه خریدم میزنه
مردانه ام داره داداشم ضد افتاب مردانه اش رو میزنه خیلی راضیه

کلا محصولاتشون خوبه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2714

الان توی برندای ایرانی کلا ضد افتابای خوب زیادن و اینکه چون براساس اقلیم ایران تولید میشن نتیجه ی بهتریم دارن و قیمتشونم خوبه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
الان توی برندای ایرانی کلا ضد افتابای خوب زیادن و اینکه چون براساس اقلیم ایران تولید میشن نتیجه ی به ...

والا قصد توهین به چیزی رو ندارم ولی از جنس ایرانی تاحالا خیری ندیدم صورت بچمو خراب نکنه