1373
1363

رشته روانشناسی عمومی هستم استرس دارم هیچی ام نخوندم بادانسته های قبلیم دارم میرم سر جلسه با دل های پاکتون نفری یدونه صلوات لطفا بفرستید 😘😘😘😘😘😘

برای حال خوش همدیگه دعا کنیم

عزیزم دلت به خدا قرص باشه انشالله که موفق میشی و خوش خندون میای خونتون 😍😚😚

هانیه هستم اون نام کاربریم هم "میسیز هانیه"خونده میشه   ولی از انتخابش پشیمونم حیف نمیشه عوضش کرد، ولی باید سوخت و ساخت دیگه    لطفا منو لایک نکنید فقط ریپلی کنید ممنووووون میشم  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

سلام عزیزم منم فردا به امیدخدای مهربون کنکور ارشد رشته حسابداری دارم

برای منم دعا کنید دوستان😍😍😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1379

بیا اینجا خواستی صلوات بردار به نیت خاجتت برا آقا ابالفضل بخونhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2862368/ختم-مجرب?postId=93366264

خدایا شکرت واسه عشق و علاقه ای که بین من و عشقم وجود داره 😍😍😍😍🙏🙏🙏 و هر روز بیشتر و بیشتر میشه💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
سلام عزیزم منم فردا به امیدخدای مهربون کنکور ارشد رشته حسابداری دارم برای منم دعا کنید دوستان😍😍😍 ...

ان شالله موفق بشی اجییییی😘😘

برای حال خوش همدیگه دعا کنیم
1376
ان شالله موفق بشی اجییییی😘😘

ان شاءلله همه کنکوری ها موفق شیم به لطف خدا😍😍😍😍

مرسی عزیز💚💜💙💛

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
ان شالله موفق میشی ❤❤❤❤❤❤❤😻😻😻😻😻

شما میدونین شرایط منطقه سه چیه ی بار بهم گفتن فراموش کردم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40