2733
2734
عنوان

آدم باید برا اهلش کار کنه

127 بازدید | 15 پست

یه خانمی تاپیک زده بود که خواهرشوهرم میخواد بیاد خونمون،فک کنم تو پر بازدیدا هم هستش،یه چن نفری گفتن مهربونی کجا رفته و یکم محبت کنید و از این حرفا

باید بگم که باید برا کسی که لیاقت داره مهربانی کنی

الان من دیشب تو راه پله پام پیچ خورد،آنچنان درد گرفت که نفسم گرفت،به زور باهاش راه میرم،دیشبم تا چار پنج خوابم نبرد،دخترخواهرشوهرمم خونس،تا ده و نیم که خواب بود،الانم سرش تو گوشیه،من با این وضعیت پام لنگون لنگون دارم ناهار درست میکنم

خدایی محبت حق چنین آدمیه؟؟؟نباید حرص بخورم؟؟؟حتی تعارف الکیم نمیکنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندسالش دخترخانم

۱۶سالشه

امسالم عروسیش بودا،نه که بگی هیچی بلد نیس،همه کار بلده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

اره منم از این تعارف های الکی که میکنند که ادم باید محبا و مهربونی کنه بهشون ، البته به یه سریاشون بدم میاد، ادم باید به اهلش یا کسی که ششخصیت و صلاحیتش ذاره محبت کنه ولاغیر چون دودش تو چشم خودش میره، همه کس قدرشناس نیستن.

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  
2738
خدایی۱۶سال کوچیکع  شما خودت چن سالته اسی

کوچیکه؟؟؟😐😐نمیدونم شاید به نظر شما کوچیک باشه ولی چون خودم میدونم هرجا دلش بخواد کار میکنه هرجا دلش نمیخواد نمیکنه حرصم میگیره

بعدشم من اصلا خوشم نمیاد کسی خونم کار کنه،همه کارامو خودم میکنم ولی پام شدید درد میکنه،لااقل تعارف میکرد،در اون صورتم باز نمیذاشتم کاری کنه

خودم ۲۸سالمه

16 سال واسه عروسی اینم الان خدایی کوچیکه ولی واسه کار خونه کردن نه خیلیم بزرگه 

واسه عروسی آره،ولی کارای خونه رو راحت بلده

منم پام درد میکنه خیلی اذیتم وگرنه اصلا دلم نمیخواد کسی خونم کار کنه

واسه عروسی آره،ولی کارای خونه رو راحت بلده منم پام درد میکنه خیلی اذیتم وگرنه اصلا دلم نمیخواد کسی ...

میدونم عزیزم حق داری 

ماهم چند نفر تو فامیلمون داریم وقتی میان مهمونی فقط بخورو بخواب حتی دست ب چیزای سفره آوردن و بردنم نمیزنن پیش همه هم از همه بهترن😑

بی عــشق جهان یـعـنی یِک چَـرخِـشِ بی مَـعنی❤️
کوچیکه؟؟؟😐😐نمیدونم شاید به نظر شما کوچیک باشه ولی چون خودم میدونم هرجا دلش بخواد کار میکنه هرجا دل ...

اره گلم خیلی کوچیکه 

اصلا توقع نداشته باش ازش شاید ازدواج کرده باشه اما واقعا کوچیکه

شما ماشاالله یه خانم ۲۸ساله ای اصلا توقع نداشته باش ازش

اره گلم خیلی کوچیکه  اصلا توقع نداشته باش ازش شاید ازدواج کرده باشه اما واقعا کوچیکه شما ماشا ...

همیشه همینطوره،منم کاریش نداشتم،فقط الان چون پام خیلی بهم فشار میاره گفتم،اگرم میومد نمیذاشتم کاری کنه ولی یه تعارف میکرد

بخدا نمیدونی از دیشب پام چه بلایی سرم آورده،هرکی بود ناهار که درست نمیکرد هیچی،یه جا مینشست تکون نمیخورد

2706