2703
2553
هومیوپاتی عزیزم  خیلی عالیه من مشکل خونریزی های شدید قاعدگیم رو سالها پیش با این طب درمان کردم ...

چی هست چطوریه؟

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هومیوپاتی عزیزم  خیلی عالیه من مشکل خونریزی های شدید قاعدگیم رو سالها پیش با این طب درمان کردم ...

هزینه چجوری واسه بیماری من ب نظرتون جواب میده ، خدا رو شکر ک خوب شدی

2720

عزیزم برای بیماری هورمونی و غدد خیلی خوب جواب میده من حداقل 10سال پیش درمان کردم و داروها به نسبت بقیه داروها گرون بود متاسفانه در مورد قیمت اطلاعات خوبی ندارم. کدوم شهری شما؟ 

عزیزم برای بیماری هورمونی و غدد خیلی خوب جواب میده من حداقل 10سال پیش درمان کردم و داروها به نسبت بق ...

من ارومیه هستم البته اینجا ازدواج کردم مادرم تهران گفتم اگه خوب باشه هم من هم مادرم بریم ، داروهاش میگی گرونه یعنی خیلی گرونه

2714
والا منم شنیدم میگن ی طبی هست ک سیستم ایمنی بدن و تقویت میکنه ک بیماری خوب بشه منم تا این حد میدونم

اها. نمیدونستم مرسی گفتین.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی.