2726
عنوان

کیا یه هفته مونده به زایمانشون ؟

632 بازدید | 17 پست

سلام من تاریخ ۲۸رو دکترم برام نوشت ک بستریم کنن؟طبقه سونوی اولم و آنومالی

بنظرتون  بیمارستان بستری میکنه؟حتی اگه دهانه رحمم هنو باز نشده باشه

نه عزیزم. باید چهارسانت بشی

اون که دکتر بهت گفته میخواد سزارین کنه حتما

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاریخت میری معاینه میکنه باز نشدی میگه برو دوباره ی درمیون میگه بیاک وضعیتت و چک کنن

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

ایشالا  هروقت میری برای زایمان ، زایمان راحتی داشته باشی و صحیح و سالم و بی دردسر بغلش کنی

منم دعا کن این ماه باردار بشم اون لحظه

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
منم ی هفته مونده تازایمانم ۲۹ ی روز بعدشما

ایشالله به سلامتی عزیزدلم. پیشاپیش مبارکه

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

خووووش بحالت واقا حس خوبیه بااینکه خودم تجربه نکردم اما پایان بارداری خیلی شیرینه مطمعنم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706