2410
2553
عنوان

بی بی چک مثبته یا منفی؟؟؟ بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 82 پست
مرسی عزیزم،هرچی خداصلاح بدونه،انشالله شنبه میرم دکتر آزبنویسه

نمیخاد بری دکتر آزمایش بنویسه

یراست برو آزمایشگاه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
علائمم نداری؟ ۱۷روز گذشته زمان زیادیه بنظرم حتما تست کن تا مطمئن بشی

چرا علائمم زیاده ترشح سفید رنگ مثل لوسیون بدن اما عفونت ندارم معاینه شدم.دلدرد کمر درد.درد نوک سینه و تیر کشیدن سینه.نفخ.ادرار زرد رنگ تیره تو کمرم و تخمدانم هراز گاهی انگارسوزن داغ میزنن.واژنم تیر میکشه

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماه اول خیلی کم پیش میاد جواب بده نترس حالا راه داری برای اقدام😁😁

باشه مرسی گلم.

برای تعیین روز تهمک گذاری باید برم پیش دکتر؟ چون هرماه یکی دو روز زودتر میشم نمیدونم چجوری محاسبه کنم.

2714
من باردارم آزمایش خون هم ندادم با بی بی چک اوکی شدم

به نظر منم بی بی بیخودی مثبت نمیشه حالا یا تاثیر دارو میتونه باشه یا بارداری شیمیایی....یعنی خانمهایی که میگن مثبت شد بعدش پری اومد اونا بارداری شیمیایی شدن یعنی لقاح شده تا یه مرحله ای پیش رفته بعدش به دلایلی متوقف شده والا بی بی بیخودی مثبت نمیشه😁

باشه مرسی گلم. برای تعیین روز تهمک گذاری باید برم پیش دکتر؟ چون هرماه یکی دو روز زودتر میشم نمیدونم ...

عزیزم میخوای برو پیش دکتر من که رفتم میگفت باید روز ۱۲ تا۱۵ روز پریودیت نزدیکی داشته باشه اونم یه شب در میان فرداشم استراحت حتی میگفت بعداز نزدیکی پاهاتو بگیر بالا تا ده دقیقه بعدشم بگیر بخواب من بعداز۸ماه باردارشدم ولی پریت میوفته جلو خیلی خوبه

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤
به نظر منم بی بی بیخودی مثبت نمیشه حالا یا تاثیر دارو میتونه باشه یا بارداری شیمیایی....یعنی خانمهای ...

بعدچندروز ازموعد بارداری شیمیایی پریود میشن؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2706