2726
عنوان

بی بی چک مثبته یا منفی؟؟؟ بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 82 پست
سلام‌.خوبین؟ بچه ها من ماه پیش ۲۸ اردیبهشت پریود شده بودم این ماه اقدام کردم برای بارداری امروز ۲۲ خ ...

خوب منفی باشه منفیه دیگه دوستم مطمعن باش درسته بعدشم شما که پریودیتون میوفته جلو احتمال بارداری زودتر دارین دوستم صبور باش

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا نمیخوام دلسردت کنما ولی منم ی ماه برام هاله افتاد بعد نیم ساعت یک ساعت 

با اعتماد به نفس رفتم ازمایش

منفی بوددددددددددددددددددددددددددددد

داغون شدم

تو هم اصلا دل نبند تا ایشالا فردا بی بی بزنی مجدد

ایشالا مثبت باشه

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
2728

سلام خانوما،من همیشه دوروز زودتر ازموعدپریودمیشم این ماه باید13پریودمیشدم چون ماه قبل15بود4روز از موعدم گذشته بود آز دادم 25بود یعنی مشکوک

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
منم ۱۲ روزه hcg زدم.یکشنبه دیگه موعدمه.واسم دعا کنید لطفا

منم موعدم یکشنبه اس

میخام فردا بیبی چک بزنم

طاقت ندارم😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

منم امروز ۱۷روز از تزریق Hcgمیگذره هنوز جرئت بیبی چک زدن پیدا نکردم و میخام اگر تونستم تا چند روز دیگ نزنم

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
سلام خانوما،من همیشه دوروز زودتر ازموعدپریودمیشم این ماه باید13پریودمیشدم چون ماه قبل15بود4روز از مو ...

احتمالا بارداری 🌹

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
منم امروز ۱۷روز از تزریق Hcgمیگذره هنوز جرئت بیبی چک زدن پیدا نکردم و میخام اگر تونستم تا چند روز دی ...

علائمم نداری؟

۱۷روز گذشته زمان زیادیه بنظرم حتما تست کن تا مطمئن بشی

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
احتمالا بارداری 🌹

مرسی عزیزم،هرچی خداصلاح بدونه،انشالله شنبه میرم دکتر آزبنویسه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

فک کنم اسارت رفت بیبی چک جدید استفاده کنه

اگه عکس نمیذاری برم

کلی کار دارم

ماه اولیه که اقدام کردم برای همین یکم نگرانم.ممنون

ماه اول خیلی کم پیش میاد جواب بده نترس حالا راه داری برای اقدام😁😁

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤
2706