2726

سلام خانوما، صبح ساعت 8 تاپیک زدم گفتم 16 روزه که آمپول hcgتزریق کردم امروز روز موعدمه پریود نشدم یکم دلم درد میگیره اما هیچ علائمی ندارم هیچ خونی نیست، صبح بی بی چک زدم منفی بود اما بعد نیم ساعت یا یه ساعت رفتم دیدم خط افتاده یعنی مثبته؟؟؟آخه قبلا" که بی بی چک استفاده میکردم اونم مارک روژان که میگن عالیه همش منفی بود حتی بعداز چندساعت همونجوری منفی بود اما الان همون مارکه ولی رفتم دیدم مثبت شده به نظرتون کاذبه؟؟؟؟ دیروز یه لک صورتی دیدم ولی دیگه ندیدم حالا بلاتکلیفم همش میگم الکیه، نمیخوام آز بدم میترسم نمیدونم چیکارکنم؟؟؟ به نظرتون صبرکنم؟؟؟ تورو خدا بگین، برام دعا کنید، ممنون میشم😇مرسی.

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عکسشو بده😂

پیشگویی ک نمی‌تونیم بکنیم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
اگه حاله افتاده بارداری خود به خود مهاله بیفته توبارداری مبارکه

هیچوقت به کسی که در انتظار بارداریه امید بیخود ندید.چون شما نمیفهمی بعد اینکه منفی شه چه بلایی سر امید اون شخص میاد

برای من ده بار هاله انداخته و حتی خط واضح ولی منفی بوده

بهترین راه آزمایش خونه و امیدوارم مثبت باشه

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

سلام‌.خوبین؟ بچه ها من ماه پیش ۲۸ اردیبهشت پریود شده بودم این ماه اقدام کردم برای بارداری امروز ۲۲ خرداد بی بی چک منفی نشون داد چقدر میتونه درست باشه؟ (اخه من هر ماه یکی دو روز زودتر پریود میشم)

ممنون میشم جواب بدین 

اگه حاله افتاده بارداری خود به خود مهاله بیفته توبارداری مبارکه

من ک میگم امیدوار نشو

ماه پیش تو همین سایت همه بهم گفتن مبارکه

فرداش پریود شدم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
سلام‌.خوبین؟ بچه ها من ماه پیش ۲۸ اردیبهشت پریود شده بودم این ماه اقدام کردم برای بارداری امروز ۲۲ خ ...

همون روز پریودت بزن. ینی بیست و ششم یا بیست و هفتم

2706