2737
2734
عنوان

میخوام برم دعا نویس

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باطل کنه

من بااینکه اصلا اعتقادنداشتم ولی میگم حتمااابرو

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728

بچه ها لطفا هر کی یه دعانویس ماهر تلفنی میشناسه بهم معرفی منه 

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.

یه روز که مطمئنی بیکاره دستشو بگیر بنشون رو کاناپه خودتم بشین روبروش کل ماجرا رو بهش بگو و ازش علت بخواه اگه علتش رو گفت و علت از تو بود که تو باید برطرفش کنی و اگه نتونست علتی براش بیاره و گفت من همونم که قبلا بودم مطمئن باش به خاطر فشار های روحی و عصبیه و خیلی زود رفع میشه مخصوصا الان که فهمید مشکل از خودشه

2738

عزیزم پدر بزرگ من دعا نویس بود و خدا ترس دعانویس واقعی به قدرت دعا اعتقاد داره و دیگرانو اذیت نمیکنه و پول زیادی نمیگیره دعا حتی برای مریض هم مینوشت مریض صرعی و .....  چنتا کتاب داشت رمز اسطرلاب و دعاها و رموز ایات و چیزای عجیب و غریب الان دست عموی بزرگمه .... یادمه داییم اورد ازش سر در نمیاورد اصلا پول نمیگرفت و در راه رضای خدا یعنی کارش این نبود از پدرش ارث برده بود یادمه بعد از فوت پدربزرگم یکی اومده بود که هر سال دعا واسه صرعش میگرفته دعا و طلسم هست اما اینو بدون خودش همیشه  یه قران خونه داشت میگفت ذکر و قران خوندن هر سحریو باطل میکنه با صدای بلند داخل خونه مرد یا زن قران بخونید این بهترین خاطرمه ازش که با صدای بلند قران میخوند

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

سلام اگر دعانویس خوب منصف و کار راه انداز خواستید بیایید خصوصی

من خودم و دوستام گرفتن نتیجه دیدن

روزی که اینو پیدا کردم گفتم اگر نتیجه ببینم شمارشو میدم به هرکسی که نیاز داره

چون خودم خیلی داغون بودم

تا یکی رو پیدا کنم

2706