2737
2734
عنوان

میخوام برم دعا نویس

1266 بازدید | 30 پست

احساس میکنم شوهرم و دعا کردن.... خیلی بهانه گیر شده. شبا خواب میبینم دعا پیدا کردم..... 😣😣😣

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من اعتقاد دارم ب حرفت پيگير باش صد در صد دعانويس حل ميكنه چون دوست خودمم اينطوري شده بود كارش راه افتاد ايناي ك ميگن چرته اعتقاد ندارن

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
درسته براخودشون دکان بازکردن دعاروبایدیک ادم معتقد وخیلی پاک بنویسه  وعلمش رابلدباشه ک ایناهیچک ...

اخه درس میشه بعدیک مدت دوباره همونه بعدسالهابایدخودتودرگیردعانویسابکنی ک کدوم ککارش درستتره برم پیش اون

من اعتقاد دارم ب حرفت پيگير باش صد در صد دعانويس حل ميكنه چون دوست خودمم اينطوري شده بود كارش راه اف ...

نه من‌خودم به شخصه به سحر و جادو صد درصد اعتقاد دارم‌و هیچ شکی ندارم ولیییی متاسفانه اینایی که میگن‌میتونیم باطل کنیم دروغه.

از هر ۱۰۰۰ نفرشون اگه یه نفر بتونه باطل کنه و راست بگه.

این کار فوق العاده سختیه و خدا قدرتشا به همه نداده. الان هرکی را میبینی زده تو این‌کار

من خیلی تو زندگیم سختی همه جوره داره میاد، چند روز پیش یکی از دوستان اینجا به من گفتند که سوره تکویر رو هر روز هفت بار با صدای بلند، یعنی خود بشنوی چی داری میخونی، بخونم، ایشون میگفتن خودشون خیلی زندگیش یهو خراب شده و مطمئن شده که براش کسی کاری کرده... و گفتند با خوندن این سوره زندگیش خدا رو شکر خیلی بهتر شده، من اگر خدا بخواد میخوام بخونم، شما هم اگر دوست داشتید بخونید، به گفته ایشون همش 15 دقیقه بیشتر طول نمیکشه، انشالله خدا گره از کار همه ما باز کنه، و انشالله به حق حضرت علی هر کی برای هر هرکی هر چی میخواد برای خودش بشه، شر ادم بد انشالله به خودش برگرده، در ضمن دوستان اینجا توصیه کردند که سوره ناس فلق ، توحید و ایت الکرسی ( تا هو العلی العظیم) هم بخونم. التماس دعا

2706