2733
2739
عنوان

چکار کنم

400 بازدید | 59 پست

سلام خانوما من تازه ۱۰ ماهه که ازدواج کردم و شوهرم یه مرده فوقالعاده خوبیه خانوادشم همین طور خوبن شوهرم کارش ازاده و با خواهرش شریک و کلا خانوادگی کار میکنن توی مغازه شون هم خودش هم مادرش و خواهر دیگش ولی دوتا برادر داره که شهرستان زندگی میکنن و یکی شون بیکاره و یکی دیگشون یه زمین کوچیک داره که روش کار میکنه ولی محصول انچنانی نمیده و خرج دوتاشونو شوهرم و مادر شوهرم میدن که تو مغازه هستن ولی من سر خرج و مخارج زندگی قناعت میکنم و زیاد خرج نمیکنم که رو شوهرم فشار نباشه ولی وقتی میبینم شوهرم ظهر میره تا نصف شب کار میکنه زورم میاد که برادراش فقط بخورن و بخوابن کع خرجشونو ما بیدیم به نظرتون من خرج خونه رو زیاد کنم و دیگه قناعت نکنم یا پول دستی بیگیریم برا خودم و به کارتم بگم پول بریزه شوهرم و پس انداز کنم وضع مالیمونم متوسط هست 

چی بگم شاید دلش میسوزه 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس انداز کن برا خودت زیاد قانع بودنم خوب نیست

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2738

ایرادی نداره به برادرهاشون کمک کنن، توی اکثر خانواده ها این روال هست، چون همیشه یک آدم تنبل پیدا میشه، یا یکی که محتاجه یعنی تلاش هم میکنه ولی کافی نیست... اگر برادر شوهر شما تنبله که صد در صد خرج خودتون رو بیشتر کنید و پول هم پس انداز کنید. اما اگر واقعا تلاش میکنه ولی کمه ایرادی نداره بنظرم همسرتون کمکش کنه... اما شما هم از حقوقات خودتون نگذرید چون به مرور زمان وظیفه میشه

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
ارع منم به شوهرم راجبش حرف نمیزنم که ناراحت بشه یا خجالت بکشه 

برای خودتون چیزی میمونه برای پس انداز اگه اره که خوبه جمع کن برای روز مبادا

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
عزیزم قبل ازدواج اینارو نمیدونستی؟!

قبل ازدواجم اونا همین شهرمون که هستیم بودنو اونام کار میکردن بعد ازدواجم اونا رفتن تقریبا یه مدتم یکیشون تو ماشین سنگین کار میکرد ولی خوب امد بیرون 

2706