2726
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟

174 بازدید | 18 پست

دیروز با همسرم میخاستیم بریم پارک، دوستش وخانمش هم باهامون آمدن، من اولین بار بود میدیدمشون، ما با ماشین خودمون اونا با ماشین خودشون، دز طول راه همسرم گفت چقدر اهنگای ماشین غمگینه خاموش کرد منم شروع کردم واسش شاد خوندن، برگشت بهم گفت باز دونفر دیدی جوگیر شدی 

گفتم مگه اونا تو ماشین ماهستن؟؟؟؟؟ چی میگی

گفت فرق نداره. خیلی بهم برخورد

ولی انگار ایشون دو نفر دیده جو گیر شده

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به منفی نگیر شاید ایشون شوخی کرده شما جدی گرفتی. یا شاید ایشون مغرور هستن بجای اینکه ازتون تعریف کنن یعنی خوشش اومده از کارتون یه حرفی زده ... برخورد بعد این صحبتشون چطور بود

به منفی نگیر شاید ایشون شوخی کرده شما جدی گرفتی. یا شاید ایشون مغرور هستن بجای اینکه ازتون تعریف کنن ...

اخه من خیلی ناراحت شدم، خودمون دوتایی بود کسی پیشمون نبود اخه، بعدش فهمید ناراحت شدم ترسید جلو دوستاش قیافه بگیرم هی قربون قدیم رفت، ولی چ فایده 

بیخیال بابا

دیگه بخدا اینقدا هم حساس نباشین تو رابطهاتون 

گفت ک گفت بعدا تو هم توی ی موقعیتی همین حرفو بهش برگردون و بزار تو کاسش

هرچیزی رو ک نباید براش جبهه گررفت و ناراحت شد 

خیلی از حرفارو باید ازش بگذری ولی توی ی موقعیتی ب خودشون برگردونی تا حالشون جا بیاد

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
اخه من خیلی ناراحت شدم، خودمون دوتایی بود کسی پیشمون نبود اخه، بعدش فهمید ناراحت شدم ترسید جلو دوستا ...

بنده عرض نکردم که کسی بود یا نبود . عرض کردم شاید مغرور هستن تعریفشون تند دست خودشون نیست . منفی نگیر دید مثبتش نگاه کن که خوشش اومده خوندم ولی از غرورش اونجور صحبت کرده قربون صدقه هاشم بخاطر ناراحتیت بوده میخواسته از دلت در بیاره نه بخاطر دوستاش اینجور بخوای فکر کنی جز اینکه به خودت ضربه بزنی از زندگی سیر بشی چیزی نیست 

2706