2737
2734

دکتر افسانه غریب زاده میگن شوهرش رییس بیمارستان بعثت هس

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید کوثر

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2728

متاسفانه اطلاعی ندارم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2738

من کوثر بودم البتع طبیعی.اما چون نیمه دولتی هست بیمه قبول میکنه اگ بیمه تکمیلی باشی ک عالیه..حدود ۲,۵ میشه..الان نمیدونم واس چهار سال پیش بچم بدنیا اومد میگم..دکترم ندا رحیمی بود نمیدونم هنوز هستش یا نه..من راضی بودم ازش

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
کارش خوبه؟! 

هم این کارش خوبه هم مژده تواضع 

من کوثر بودم البتع طبیعی.اما چون نیمه دولتی هست بیمه قبول میکنه اگ بیمه تکمیلی باشی ک عالیه..حدود ۲, ...

دکتر آبجی منم ندا رحیمی بود تو بیمارستان کوثر سزارین کرد ابجیم‌ رو سال ۹۲

من پیش خواهرم بودم خیلی دکتر خوبی بود 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
دکتر آبجی منم ندا رحیمی بود تو بیمارستان کوثر سزارین کرد ابجیم‌ رو سال ۹۲ من پیش خواهرم بودم خیلی د ...

اره واقعن کارش خوبه دکتر خوش اخلاق و مهربونیم هست..من سال۹۴.طبیعی بودم 

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی