2737
2734
عنوان

سوتیاتون وقت استفاده از یه وسیله که جدیده براتون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر مشکلم اسم غذاهای عجیب غریب تو رستوران

منم یه باراوایل که دانشگاه قبول شده بودم با نامزد دوستم رفتیم یه کافی شاپ لاکچری.منو رو دادن من انتخاب کنم😣😣هرجاشونگاه میکردم عجیب غریب بودن اصلا ازاسماشون نمیتونستم بفهمم چی هستن.دیگه داشت چشام سیاهی میرفت دلورودم داشت بالامیومد که یهو دراوج ناامیدی بستنی ساده رو دیدم😥😥گفتم من بستنی ساده میخورم

دردم از یار است و درمان نیز هم
اقا من اسم شوهرم ....  بعد یه دفعه تو خونه مادرشوهرم خواستم اسم شوهرمو بگم گفتم محمد 😐 اصلا ن ...

باز من ی زمانی وقتی از دست داداشم عصبی میشم به جا اینکه به میلاااااد نکن اسم دوستپسرمو میگفتم سعیددد نکن..... داداشم دوبارشو شنید گفت سعید کیه به بدبختی جمعش کردم😂😂😂😂

2731

براى بار سوم سوار ماشين مدل بالاى خواستگار از دست رفته شدم 

تو فلش از قبل اهنگ گلچين كرده بودم كه وفتى نشستم تو ماشينش بگم بذاره 

اخه همش ميگفت اهنگايي كه ميفرستى برام خيلي خوبن 

بعد من نادان كه نميدونستم ماشينش اصلا فلش نميخوره اونم نگفت بهم نميدونم چرا 

بعد هعى دوروبر مانيتور كوفتى ماشينش دنبال جاى فلش مي گشم گفت چى ميكنى با ذوق گفتم  فلشمو كجا بزنم دستشو گذاشت رو فرمون گفت ميزنم اهنگ بعدى اين خوبه

كل مدتى كه حرف ميزد تماااااااام سوراخ سونبه هاى فرمون و ماشين رو گشتم پيدا نكردم فهميدم سوتى دادم

دلم ميخواس فلش تو دستم اب شه يا ببلعم جهان سومى رو 😂

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

یه اتفاق شرمگینم که یادم میفته خجالت میکشم😂😂

من روز عروسیم روی پشتم یه حنای کوچولو طرح زده بودم(اولین بارم بود)

بعد فیلمامون که حاضر شد اینا گفتن بذاریم ببینیم من هعی میگفتم وای نه جلوی داداشات نه و کلی ادای متدین هارو دراوردم😏بعد که مجبورم کردن فیلمو نگاه میکردیم یهو چشم خورد به حنام ذوق کردم گفتم داداش خالکوبی رو حال کن😑😑😑

شوهرم چپ چپ نگام کرد خندید 

داداش بیچاره نفمید نگاه کنه نکنه تعریف کنه نکنه😂😂😂

😂😂😂

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2738
من سوار یه ماشین کوپه شده بودم و این صندلی کنار رانندش میرفت جلو تا یکی بتونه بره عقب بشینه بعد من ر ...

خوبه یادش گرفتی حداقل من بودم تاابداونجا گیرمیفتادم

دردم از یار است و درمان نیز هم
خوبه یادش گرفتی حداقل من بودم تاابداونجا گیرمیفتادم

ای کاش هیچ وقت یادش نمیگرفتم چون طرف به ماشینشم حساس بود و من صندلیشو خورد کردم🤣🤣🤣

صبح یعنی پایان دلتنگی خورشید برای دوباره دیدن تو