1147
1273

آقامن ون سوارنشده بودم.اولین بارکه سوارشدم خواستم پیاده شم بلدنبودم دروباز کنم یکی میگفت بکش یکی میگفت فشار بده هول بده و... منم هول شدم بسختی باز شد ولی خواستم در بیام پام پیچید عین فانتوم پرت شدم بیرون نقش برزمین شدم توخیابون😢چندنفر جلو مغازه روبرویی بودن از ترس پریدن ازجا😅😅😅

دردم از یار است و درمان نیز هم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

15 سال پیش بود فکر کنم داییم پراید خرید مام چ پزی میدادیم چون جز پیکان و وانت ماشین دیگه ای تو فامیل نداشتیم... 

بلد نبودم درشو بازکنم.. ای خااااک انقدر محکم دستگیرشووو دادم بالا کمبود بشکنه🤣

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

من سوار یه ماشین کوپه شده بودم و این صندلی کنار رانندش میرفت جلو تا یکی بتونه بره عقب بشینه بعد من رفتم پشت نشستم و اینا موقع برگشت میخواستم پیاده شم گفتم با خودم چه کاریه این بنده خدا زحمت بکشه دستی صندلی رو بکشه خودم میکشم اقا کشیدنم همانا صندلی خورد تو داشبورد و یه صدایه خیلی بدی داد و منه خر باید دستمو میزاشتم جلویه صندلی😑😑

صبح یعنی پایان دلتنگی خورشید برای دوباره دیدن تو
1307

شوهرم داشت با خواهرشوهزم كشتي ميگرفت منم شوهرم و تشويق ميكردم همه هم بودن گفتم عشقم بزن خاك اندازش كن😐

اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کرده که دم عید قصابا و آجیل فروشا و لباس فروشا هم ماهی قرمز میفروشن!  

یبار با دوستای هایکلاسم رفتیم کافی شاپ

منو کاملا خارجی بود، اسم تمام نوشیدنیاش... 

همه دوستام اسم همشونو میدونستن من دنبال ی اسمی بودم ک بشناسمش خیییس عرق بودم... 

یهو دیدم یجا نوشته green tea ،چای سبز، نفس راحت کشیدمممممم... 

دوستام با این قیافه گفتن چاااای سبزززززز!! ؟؟؟🙄🙄

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

اقا من اسم شوهرم .... 

بعد یه دفعه تو خونه مادرشوهرم خواستم اسم شوهرمو بگم گفتم محمد 😐 اصلا نه اونا محمد دارن 

ن ما دور و برمون داریم 

اصلا نمیدونم از کجا چنین اسمی اومد تو دهنم خییییییییییلی خجالت کشیدم 

الان یادم افتاد گفتم بگم براتون😐😂

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
1226
بیشتر مشکلم اسم غذاهای عجیب غریب تو رستوران

منم یه باراوایل که دانشگاه قبول شده بودم با نامزد دوستم رفتیم یه کافی شاپ لاکچری.منو رو دادن من انتخاب کنم😣😣هرجاشونگاه میکردم عجیب غریب بودن اصلا ازاسماشون نمیتونستم بفهمم چی هستن.دیگه داشت چشام سیاهی میرفت دلورودم داشت بالامیومد که یهو دراوج ناامیدی بستنی ساده رو دیدم😥😥گفتم من بستنی ساده میخورم

دردم از یار است و درمان نیز هم
اقا من اسم شوهرم ....  بعد یه دفعه تو خونه مادرشوهرم خواستم اسم شوهرمو بگم گفتم محمد 😐 اصلا ن ...

باز من ی زمانی وقتی از دست داداشم عصبی میشم به جا اینکه به میلاااااد نکن اسم دوستپسرمو میگفتم سعیددد نکن..... داداشم دوبارشو شنید گفت سعید کیه به بدبختی جمعش کردم😂😂😂😂

براى بار سوم سوار ماشين مدل بالاى خواستگار از دست رفته شدم 

تو فلش از قبل اهنگ گلچين كرده بودم كه وفتى نشستم تو ماشينش بگم بذاره 

اخه همش ميگفت اهنگايي كه ميفرستى برام خيلي خوبن 

بعد من نادان كه نميدونستم ماشينش اصلا فلش نميخوره اونم نگفت بهم نميدونم چرا 

بعد هعى دوروبر مانيتور كوفتى ماشينش دنبال جاى فلش مي گشم گفت چى ميكنى با ذوق گفتم  فلشمو كجا بزنم دستشو گذاشت رو فرمون گفت ميزنم اهنگ بعدى اين خوبه

كل مدتى كه حرف ميزد تماااااااام سوراخ سونبه هاى فرمون و ماشين رو گشتم پيدا نكردم فهميدم سوتى دادم

دلم ميخواس فلش تو دستم اب شه يا ببلعم جهان سومى رو 😂

1290