2726
عنوان

تا حالا شده رك و راست به كسي بگين بوي عرق ميدي يا هر بويي؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3773 بازدید | 46 پست

نه هم روم نمیشه بگم هم ممکنه ناراحت بشه

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخ ی بار رفته بودیم بازار با چند نفر بودم کا از یکیشون واقعا خوشم‌نمیومد و بوی گند میداد زن هم بود 

گفتم مردم دیگه دوش نمیگیرن فقط ادکلن و اسپری رو خودشون خالی میکنن که فکر میکنن بو نمیدن 

برگشت گفت اره بابا ی دوش ۵ دیقه ای بگیرن چیز نمیشه که 

قیافه من اون لحظه😖😖😖

2728
من به دوستم گفتم،،خیلی مودبانه و با کلام پر از احتیاط،،پذیرفت

میشه بگی چطور گفتی؟؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
واسه همه نه گفتنات مرررسی😂😂

واسه همه پیگیرات مرسی😂😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

شاید اگه خیلی با طرف صمیمی باشم بگم که اونم تو خودم نمیبینم😐

ولی به بقیه اصلا 

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

به شوهرم اره...نه اینکه بوی عرق بده ها...اصلا تاحالا نشده بوی عرق بده...ولی گاهی لباساش بوی سیگارمیده...البته سیگاری نیست ولی بیرون کسی پیشش سیگارمیکشه...لباسش بو میگیره...یا مثلا لباسش اگه بوی بدی بده بهش میگم...درکل شوهرم ادم تمیزییه ولی خب اگ نکته ای باشه بهش میگم...غیرازشوهرم به کسه دیگه ای نه روم نمیشه بگم

اره يبار نامه نوشتم براي كسي كه صندلي جلوييم ميشست، اومد نامه رو خوند پرت كرد اونور از فرداش بيشتر ب ...

😂😂😂وای ماهم همین مشکل رو با صندلی جلویی داشتیم خاستیم نامه بدیم ترسیدم بفهمه ناراحت بشه آخرش مجبور شدیم با کلی خجالت ب ناظم بگیم باهاش صحبت کنه میدونم روی خوشی نداره ولی بخدا خیلی مجبور بودیم😓

واااااایییییی امروز تو داروخانه بودیم کولر گازی روشن بود یه نفر خیلییییییی بو میداد یه چیزی میشنوید ها😤 تو رو خدا تو تابستونیه مراعات کنید برید حمام مرد آزاری نکند😷😷

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
واسه همه پیگیرات مرسی😂😂

وااااسه همه پر انرژی بودنات مرررسییی امضا رو ببین جون بابا خودتو عوض کن بلا همه میگن پری پاشو همرو برقصون اسی😂😂😂😂 

صبح یعنی پایان دلتنگی خورشید برای دوباره دیدن تو

نه ولی یه پر ادعا دورم دارم از خوشگلی و تیپ و تمیزیش خیلی مطمئنه و کلاس میذاره ولی دهنش و بدنش بو میده و دندوناش زرده جوری حرف میزنه و از بالا نگام میکنه که این مسئله تا روی زبونم غل غل میکنه باز میگم استغفرالله 😒😒😒 میگه من تکم هرجا میرم خواستگار پیدا میشه برام شکل الناز شاکر دوستم اینجوریم اونجوریم یه مو رو بدنم نیست ولی واقعا تمیزیش افتضاحه

خداییش دیگه در این حد  نیستیم ک شخصیت طرف رو با خاک یکسان کنیم میشه محترمانه ترم گفت مثلا یه ...

شايد فكر كني طرف اصلاح ميشه ولي واقعا دل طرف رو ميشكوني حتي با كادو دادن.

من يكي از اقوامم براي يكي ديگه شورت و جوراب كادو تولد خريد 

اوني كه هيچ وقت كادو نميگرفت.

دل طرف خيلي شكست با اين كه سال ها از موضوع ميگذره هميشه ميگه.

آخه ميدوني بديش چيه؟؟؟

اوني كه كادو رو خريده بود قضيه بو  دادن رو براي دوست پسرش كه شوهر فعلي شه گفته بود😑😑

ميگفت مهدي گفته فلاني از اين دختراست كه همه پسرا ميان پيشش خوشش مياد بعد فرار ميكنن ازش.

در خالي كه اون دختر كه براش اين مشكل پيش اومده بود يه دختر ١٣ ساله بود اون موقع

كه عفونت واژن داشت مادرش به دليل تنبلي و خساست و پشت گوش انداختن دكتر نميبرد ميگفت دختر عفونت نميگيره.

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

من به شوهرم گفتم پات بو میده از سر کار اومدی میدونم خسته ای و از صبح پات تو کفش بوده ولی حالا که اومدی برو حموم بشور پاتو یوفت عفونت نکنه   

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2706