1147
1273

جوابش چي بود؟؟؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

😐😐😐😐😐نه

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

اره يبار نامه نوشتم براي كسي كه صندلي جلوييم ميشست، اومد نامه رو خوند پرت كرد اونور از فرداش بيشتر بو ميداد

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

با اینکه سخته  تحملش ولی نه

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

خداییش دیگه در این حد  نیستیم ک شخصیت طرف رو با خاک یکسان کنیم

میشه محترمانه ترم گفت

مثلا یه مام بخریم  و یه نامه بنویسیم  و ب طور غیر مستقیم بدیم بهش

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
اره يبار نامه نوشتم براي كسي كه صندلي جلوييم ميشست، اومد نامه رو خوند پرت كرد اونور از فرداش بيشتر ب ...

😂😂😂😂

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
1274
خداییش دیگه در این حد  نیستیم ک شخصیت طرف رو با خاک یکسان کنیم میشه محترمانه ترم گفت مثلا یه ...

محتویات نامه چی قراره باشه؟😂😂😂😂😂

🌸🌷لطفا واسه اجابت خواسته هام صلوات بفرست مهربو🌷تیکر تاریخ سالگرد عشقمون😍💑
1167

خخخخ ی بار رفته بودیم بازار با چند نفر بودم کا از یکیشون واقعا خوشم‌نمیومد و بوی گند میداد زن هم بود 

گفتم مردم دیگه دوش نمیگیرن فقط ادکلن و اسپری رو خودشون خالی میکنن که فکر میکنن بو نمیدن 

برگشت گفت اره بابا ی دوش ۵ دیقه ای بگیرن چیز نمیشه که 

قیافه من اون لحظه😖😖😖

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محتویات نامه چی قراره باشه؟😂😂😂😂😂

تقدیم ب دوست خوبم

با عشق  

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1280