2737
2734
عنوان

کسی شبی که ماه کامل شد رو دید؟؟

290 بازدید | 16 پست

من بچه کوچیک دارم نمیتونم برم سینما.اگه دیدید بگید موضوع کلیش رو؟؟اخه خیلی تعریف میکنن

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست

فک کردم واقعا ماه اسمونو میگی 

کسی دیده کامل بشه😐😐😐

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره من دیدم کامل شده🤣🤣

😂😂😂 واقعا فک کردم همون شب اتفاقیم افتاده ک اومدی ببینی کسی دیده😂

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
2738

شنیدم درباره ریگی و داداشش هست که داشش ریگی تو شهر مغازه داشته عاشق الناز میشه و بعد نشون میده چطوری اون که نمیتونست سربریدن به گوسفند راببینه خودش ادم میکشه.

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

سلام...

فیلم یه موضوع سلیقه ایه. این فیلم در مورد ازدواج برادر ریگی عبدالحمید با یک دختر شیعه به اسم فائزه است. اینکه چطور عاشق شدن ازدواج کردن و کارشون به اون فاجعه کشید. 

از نظر سینمایی بخوایم بگیم از یک فضای آرام و عاشقانه وارد یک فضای ملتهب و تکان دهنده میشه. البته تکان دهنده و غافلگیر کننده برای کسی که مستندات ریگی و برادش و ندیده باشه و از موضوعاتی اتفاق افتاده بی خبر باشه. من چون قبلا مستندات و دیده بودم میدونستم چه اتفاقی قراره توی فیلم بیافته و فقط منتظر افتادنش بودم. البته توی فیلم برخی جزئیاتم تغییر دادن به هر دلیل. 

سلام... فیلم یه موضوع سلیقه ایه. این فیلم در مورد ازدواج برادر ریگی عبدالحمید با یک دختر شیعه به ...

اها ممنون از توضیحتون...پس ینی هوتن شکیبا داداش ریگیه؟

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست
2706