2737
2734

شوهرم قراره واسه ۳ روز بره مسافرت و منم بعضی وقتا بی دلیل تو خونه میترسم مخصوصا اون شبهایی که شوهرم قراره خیلی دیر بیاد!  

مادرشوهرم هم رفته شهرستان هنوز برنگشته شوهرم گیر داده که تنها نمون تو خونه حالا به من میگه یا برو خونه بابام یا برو خونه عموم! حالا باباش تنهاست من برم تنهایی چی کار کنم خونه اونا؟! تازه پدرشوهرم از ایناست که همش حرف در میاره واسه ادم و همش تو غیبت ها  و این چیزا نقش اصلی رو داره ولی از نظر خودش و خانواده ش حاجی ادم خیلی خوبیه!!!! 

زن عموی شوهرم هم باهام هم سن هست ولی میدونم که  وقتی کسی میره خونه ش اون ناراحت میشه حتی بعضی وقتا مجبور میشم میرم قیافه میگیره یا میگه خب باشه حالا اشکالی نداره چاره چیه منم تنهام تو هم شب بمون! و الان هم نزدیکای امتحاناتش هست راستش اصلا دلم نمی خواد برم مزاحمش شم حتی اگه امتحان هم نداشت میدونم راضی نیست میرم خونه شون بعدش حس بدی میگیرم ولی تنها هم بمونم می ترسم از طرفی مامان و شوهرم اصرار می کنن که شب خونه تنها نمون! چی کار کنم به نظرتون؟ 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

با این شرایطی که میگی 

من تنها می موندم

هیییچ کس دیگه ای نداری بیاد پیشت

مثلو بچه خواهر شوهری کسی؟؟؟

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از پس خودتون بر بیاین شوهر من راننده ماشین سنگینه درماه یک هفته خونس😐

همیشه خودم تنهام یکبارم نرفتم خونه کسی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

تنها بمون همش تلویزیونو باز بزار لامپارم نبند بهتره باز تا معذب باشی خونه مردم

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738

من جات باشم بمیرمم از ترس نمیرم جاهایی ک معذب باشم

خونه خودم میمونم و کارای عقب افتادمو انجام میدم

ترس نداره اصلا

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
چـکاریه بروخونه مامانت

مامانم شهرستانه و من اینجا کسی رو ندارم البته عمه م هم اینجاست ولی با بابام قطع رابطه هست منم نمیرم چون برم هم بهم رو  خوشی نشون نمیده 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2706