2726
عنوان

یعنی این بار میخواد چکار کنه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 73740 بازدید | 528 پست

سلام گندم جون الآن تاپیکت رو دیدم و خوندم ناراحت شدم ایشالا آرامش زودتر برگرده به زندگیت  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید بخاطر این حرفم از من بدت بیاد  ولی من واقعا دلم برا همسرت سوخت  حس میکنم هر چی زور ...

منم موافقم 👍 اسی شوهرت لایق این کارات نیس .نباید بی خبر ازش میرفتی.یبار شوهرم بیخبر از من برنامه چیده بود ک با دوستاش بره خوش گذرونی اینقد ناراحت شدم ک حد نداشت وقتی دید چقد ناراحتمو عصبی دیگ نرفتو کنسل کرد.البته خودمم اینجوریم تا شوهرم نخواد جایی نمیرم دلم نمیاد ناراحتش کنم. بیخبر کاری کردن یعنی بی حرمتی ب طرف مقابلت

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
شاید بخاطر این حرفم از من بدت بیاد  ولی من واقعا دلم برا همسرت سوخت  حس میکنم هر چی زور ...

دقیقا باهات موافقم.درواقع ادمه مظلومه این زندگی شوهرته استارتر نه تو.تو در برابر تمام خوبیایی که شوهرت داره حاضر نیستی در برابر این خواستش کوتاه بیای درواقع اونو تو اوج عصبانیت میبری و خودتو میزنی به موش مردگی که آی شوهرم عصبیه .از ته دلم برای شوهرت ناراحت شدم که در برابر این همه خوبی ذره ای محبت و عشق دریافت نمیکنه.به قول این دوستمون شوهرت اگه ذره ای عاقل بود تا الان باید ولت میکرد و عشقشو نثار زنی میکرد که معنیه عشقو بفهمه.شک نکن با این رفتارایی که داری روزی میرسه که شوهرت خسته میشه و این همه عشقو شاید برای کسه دیگه ای خرج کرد.

2728
دقیقا باهات موافقم.درواقع ادمه مظلومه این زندگی شوهرته استارتر نه تو.تو در برابر تمام خوبیایی که شوه ...

میدونی منم برام پیش اومده که طرف عصبیم کرده بعد خودشو زده به مظلوم بازی اینه که درک میکنم چقد بده 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
میدونی منم برام پیش اومده که طرف عصبیم کرده بعد خودشو زده به مظلوم بازی اینه که درک میکنم چقد بده&nb ...

درسته من تمام تاپیکای استارترو خوندم و توی همشون مقصر خودش بوده.هرکسی نقطه ضعفی داره و ایشون با اینکه نقطه ضعف شوهرشو میدونه باز همون کارو انجام میده و به مرز جنون میرسونتش بعدم میگه شوهرم عصبیه و من دارم از ترس میلرزم.

درسته من تمام تاپیکای استارترو خوندم و توی همشون مقصر خودش بوده.هرکسی نقطه ضعفی داره و ایشون با اینک ...

عزیزم تاپیکایی که اینجا زدم همش زمانی بوده که بینمون تنش بوده هیچ وقت تاپیک نزدم بگم امروز به حرف شوهرم گوش گردم امروز از خواسته ام گذشتم 

شما دارین با من زندگی نمیکنین هروز من با بله چشم داره میگذره زمانی وضع خراب میشه که من یا سهوا نتونستم به خواسته اش عمل کنم یا مثل دیروز مجبور شدم که به حرفش نباشم

من دیشب که تاپیک زدم گفتم از رفتنم پشیمون نیستم چون باید کنار خانوادم میموندم 

اون حتی حاضر نیست یکبار کوتاه بیاد اصلا فرض کنه من نادونم 

خوشحال میشم پیجم 
دقیقا باهات موافقم.درواقع ادمه مظلومه این زندگی شوهرته استارتر نه تو.تو در برابر تمام خوبیایی که شوه ...

من به نظر شما احترام میذارم قطعا شما یکی هستی با طرز فکر همسر من که هرگز نتونستم معنی حرفاشو بفهمم 

اصلا من صددرصد مقصر اونی که ادعا میکنه عاشق منه چرا یه بارم که شده به خاطر عشقش از خواسته ی خودش نمیگذره 

من ده ساله دارم به خودم تلقین میکنم که مقصر این زندگی اشتباه منم برای همین از حرفاتون نا احت نمیشم 

گناه منم این بود که عاشق یه ادم اشتباهی شدم 

تاوانشم دادم 

خوشحال میشم پیجم 
میدونی منم برام پیش اومده که طرف عصبیم کرده بعد خودشو زده به مظلوم بازی اینه که درک میکنم چقد بده&nb ...

فرق من با طرف شما اینه که من خودمو به مظلوم بازی نمیزنم اگه زورم به زورش میرسید یکبار که داره بهم زور میگه باهاش مقابله به مثل میکردم تا جلوش ادم ضعیف و مظلومی نباشم 

اصلا من ادم مظلومی نیستم اگه سکوت میکنم اگه صبر میکنم به خاطر پسرمه به خاطر خانوادمه 

خوشحال میشم پیجم 
فرق من با طرف شما اینه که من خودمو به مظلوم بازی نمیزنم اگه زورم به زورش میرسید یکبار که داره بهم زو ...

اتفاقا دقیقا همونه 

طرف مقابل منم بجای اینکه به وقتش مخالفت کنه و دعوا کنیم و بحث و... 

تو روم میگفت باشه و بعد کار خودش رو میکرد تا من قاطی میکردم میشد مظلوم عالم و حال منو از خودم و خودش بهم میزد

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

دوستایی که حقو به همسرم دادن یه لحظه فکر کنین اگه دیشب به جای این هوچی بازیا درکم میکرد می گفت باشه حالا که رفتی حتما لازم بود بری 

اگه درکم میکرد که من فقط همین یه برادر رو دارم واقعا چقدر شرایط فرق میکرد

اونوقت رفتار من باهاش چی بود 

چقدر همه چی بهتر بود 

توی زندگی مشترک باید تعادل و اعتدال باشه . باید اعتماد و صداقت باشه نه ترس و زورگویی 

خوشحال میشم پیجم 
اتفاقا دقیقا همونه  طرف مقابل منم بجای اینکه به وقتش مخالفت کنه و دعوا کنیم و بحث و...  ...

من نه شما رو میشناسم نه طرفتونو 

مرد وزن هم فرقی نداره 

ادم باید طرفشو ازاد بذاره وقتی ازاد گذاشتیش بهت وفادار بود متعهد بود ارزش موندن و ادامه دادن داره اگه نه باید ترکش کرد

شوهر من نمیخواد به این باور برسه که من هرجا برم هر کاریم کنم به زندگیم متعهدم چون دوسش دارم لازم نیست منو بترسونه

خوشحال میشم پیجم 
من نه شما رو میشناسم نه طرفتونو  مرد وزن هم فرقی نداره  ادم باید طرفشو ازاد بذاره وقتی ا ...

ولی شکل برخورد شما با مشکلتون بشدت بچگانه اس 

اصرار به ترحم خریدنتون هم تو این تاپیک هم تاپیکای قبلی اثبات میکنه که خودتونم میدونین تنها راه موجه جلوه دادن خودتون همین مظلوم نماییه 

شما مهارت حل مشکل ندارید و اصرار دارید بگید مقصر این ماجرا همسرتونه 

2706