1147
1267
عنوان

یعنی این بار میخواد چکار کنه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 13924 بازدید | 510 پست
فرق من با طرف شما اینه که من خودمو به مظلوم بازی نمیزنم اگه زورم به زورش میرسید یکبار که داره بهم زو ...

اتفاقا دقیقا همونه 

طرف مقابل منم بجای اینکه به وقتش مخالفت کنه و دعوا کنیم و بحث و... 

تو روم میگفت باشه و بعد کار خودش رو میکرد تا من قاطی میکردم میشد مظلوم عالم و حال منو از خودم و خودش بهم میزد

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐

دوستایی که حقو به همسرم دادن یه لحظه فکر کنین اگه دیشب به جای این هوچی بازیا درکم میکرد می گفت باشه حالا که رفتی حتما لازم بود بری 

اگه درکم میکرد که من فقط همین یه برادر رو دارم واقعا چقدر شرایط فرق میکرد

اونوقت رفتار من باهاش چی بود 

چقدر همه چی بهتر بود 

توی زندگی مشترک باید تعادل و اعتدال باشه . باید اعتماد و صداقت باشه نه ترس و زورگویی 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

اتفاقا دقیقا همونه  طرف مقابل منم بجای اینکه به وقتش مخالفت کنه و دعوا کنیم و بحث و...  ...

من نه شما رو میشناسم نه طرفتونو 

مرد وزن هم فرقی نداره 

ادم باید طرفشو ازاد بذاره وقتی ازاد گذاشتیش بهت وفادار بود متعهد بود ارزش موندن و ادامه دادن داره اگه نه باید ترکش کرد

شوهر من نمیخواد به این باور برسه که من هرجا برم هر کاریم کنم به زندگیم متعهدم چون دوسش دارم لازم نیست منو بترسونه

من نه شما رو میشناسم نه طرفتونو  مرد وزن هم فرقی نداره  ادم باید طرفشو ازاد بذاره وقتی ا ...

ولی شکل برخورد شما با مشکلتون بشدت بچگانه اس 

اصرار به ترحم خریدنتون هم تو این تاپیک هم تاپیکای قبلی اثبات میکنه که خودتونم میدونین تنها راه موجه جلوه دادن خودتون همین مظلوم نماییه 

شما مهارت حل مشکل ندارید و اصرار دارید بگید مقصر این ماجرا همسرتونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
1279
ولی شکل برخورد شما با مشکلتون بشدت بچگانه اس  اصرار به ترحم خریدنتون هم تو این تاپیک هم تاپیکا ...

خداروشکر ک شما دست ادمی نیفتادید ک ب هیچ صراطی مستقیم نیس.  حتی مهارت هم بدرد ادم نمیخوره.

انشالله ک باهمچین ادمایی برخورد نکنید چ برسه زندگی

برای سلامتی بچه هام صلوات میفرستین.ممنونم
نمیتونم سنگین رفتار کنم خیلی بدش میاد جلوی بچه رفتارمون مناسب نباشه بدتر لج میکنه  شبیه احمقا ...

بهرحال شما راوی هستی و ما شنونده و نباید واسه داستان زندگی شما قاضی باشیم ببین صلاح زندگیت چیه همون کارو بکن امیدوارم که موفق باشی و یه زندگی پر از عشق داشته باشی

ولی شکل برخورد شما با مشکلتون بشدت بچگانه اس  اصرار به ترحم خریدنتون هم تو این تاپیک هم تاپیکا ...

اینکه اینجا کسی بهم ترحم کنه یا نه دردی از من دوا نمیکنه خیلیا مثل من اینجا تاپیک میزنن چون کسی رو ندارن باهاش صحبت کنن یا مشکلشون گفتنی نیست 

من اگه نمیخواستم مشکلم حل بشه ازش نمیخواستم بریم پیش مشاور 

از خانوادش کمک نمیگرفتم . حتی مجبور به شکایت ازش نمیشدم 

من خیلی کارای بالاتر از اینم برای این زندگی کردم 

ولی الان دیگه خنثی هستم به همه ی حرفاش گوش میدم مگر زمانی که واقعا نتونم 

چندبارم گفتم اصلا از حرفاتون ناراحت نشدم چون همه مجبور دیدن از دید من به داستان نگاه کنن ولی نمیدونم شما چرا اصرار دارین بهم بی احترامی کنین یا قضاوتم کنین 

نمیدونم شایدم من بد برداشت کردم 

ولی واقعا من دیروز نمیخواستم بپیچونمش اگه میخواستم میتونستم اصلا بهش نگم ولی نمیخواستم بهش دروغ بگم 

چون خیلی وقته با خودم عهد کردم دیگه چیزی رو ازش پنهان نکنم

خداروشکر ک شما دست ادمی نیفتادید ک ب هیچ صراطی مستقیم نیس.  حتی مهارت هم بدرد ادم نمیخوره. انش ...

هنینجا فهمیدم چقدر نگاه ادما به انسان و انسانیت فرق داره

پس فقط شوهر من مستبد نیست 

خیلی ها با هاش هم عقیده هستن 

جالب شد برام

خداروشکر ک شما دست ادمی نیفتادید ک ب هیچ صراطی مستقیم نیس.  حتی مهارت هم بدرد ادم نمیخوره. انش ...

هر آدمی قلق خودشو داره

شوهر استارتر اصلا بگیم بد 

راهش پیچوندن نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1281
اینکه اینجا کسی بهم ترحم کنه یا نه دردی از من دوا نمیکنه خیلیا مثل من اینجا تاپیک میزنن چون کسی رو ن ...

من توهینی نکردم 

واقعا هم قصدم این نبوده 

امیدوارم خدا کمکتون کنه هر دوتون رو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
الان خوندم واقعا ترسناکه . من تازه چند ماهیه عقد کردم شوهرم آرومه ولی دست خودم نیست اینجور چیزارو می ...

خداروشکر . نه عزیزم همه ی مردا یه جور نیستن 

ان شاالله زندگیت سرشار از ارامش و خوشبختی باشه 

از تاپیک منم برو بیرون دیگه بهش فکرم نکن 

اره عزیزم رفتم . مثل همیشه خوب بود ولی کارتامو بهم نداده احتمالا یه مدت از همه چی محرومم 😏😏😏

ماهمه رو نمیتونیم راصی نگه داریم نه ادمای اطرافمون رو ن حتی کاربرای سایت رو

هروقت دلت گرفت بیا اینجا دردودل و حرف بزن

همه جا مخالف ومنتقد هس😉😉😉

برای سلامتی بچه هام صلوات میفرستین.ممنونم
1280