2737
2734
عنوان

ارومیه ای هااااا

279 بازدید | 60 پست

سلام رفقا من الان ارومیه ام جاهای دیدنی شهرتونو‌میگین فردا بریم ؟؟؟سمت بازارچه مرزی و اون دژ تاریخی و تپه شهدا رفتم میخوام طبیعتش بکر باشه و باحال پیشنهاد بدین😍😍😍

تپه شهدا؟؟ برین سمت سیلوانا. کوه دالامپر و دریاچه دالامپر و ابشار سوله دوکل. دره خان . دره جرمی. بند بد نیست . کلا اطراف ارومیه همش طبیعته دیگه دریاچه هم جون گرفته برین بد نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره فردا قصد داریم اونجا بریم نزدیک مارمیشو جایی هست ک فردا دوسه جا دیدن کنیم؟؟؟

کسی هست مسلط باشه به مسیر ها؟؟ ازدبند برین سد رو ببینین از اون جاده برین مارمیشو همون جاده پیست اسکی خوشاکو 

کسی هست مسلط باشه به مسیر ها؟؟ ازدبند برین سد رو ببینین از اون جاده برین مارمیشو همون جاده پیست اسکی ...

اره میزنیم مپ نگاه میکنیم ادرسا مشکلی نداریم همسرم نقشه خون قهاره😂😂

خود تبریزیا واسه گردش میان ارومیه تبریز طبیعتی نداره که

خخخخ نمیدونم والا من اهل ارامشم جاهای شلوغ دوستندارم ارومیه هم خیلی اومدم فقط نقل گرفتم برگشتم.تبریزم زیاد میگردم ولی از ماشین پیاده نمیشم راستش رفتار مردم حالمو بهم میزنه

داش باشوابیر نفر😘😘❤❤
اره میزنیم مپ نگاه میکنیم ادرسا مشکلی نداریم همسرم نقشه خون قهاره😂😂

خوب اگه اون جوری باشه همین کارو بکنید از جاده بند برین سرراه هم طبیعت بند رو میبینین هم سد شهرچایی رو میبینین هم دشت راژان بعد اونحا سمت راست میره مارمیشو همون جاده پیست اسکی. همون جا سه راهی راژان از بچه های مرزبانی بپرسین بهتون میگن 

2706