1147
1273
گلم به نظر من محبتشون به هم زیاده فکرت را منفی نکن واقعا ادمهایی که از بچکی باهم بزرگ‌میشن و هم خونن ...

پس چرا باداداشای بزرگش اینجوری نیس.بااین بخدا خیلی ام مبتذل حرف میزنه.مثلا اوندفعه دستمو شوهرم گرفته بود ی پتوهام روپاهاش بود ب شوهرم گف دست زنتو گرفتی روپاهاتم ک پوعه یهو اون زیر ی کاری دست خودت میدیا؟!این حرف ینی چی آخه؟این محبته؟خیلی راههای دیگه ای هم واس محبت هس منم عاشق داداش کوچیکمم کلی دیگه نمیخوابم روش خواهر برادری هم حدی داره.

بدترین آدما همونایین ک میدونن از چی حساسی ودقیقا همون کارو انجام میدن
خب اگر اینجوره پس ادم بیماریه متاسفانه زن و مردهای بیمار به هیشکی رحم نمیکنن و فقط بفکر ازار دیگرانن ...

سعی میکنم بهش فک نکنم ولی تا میخوام بدی هایی ک بهم کرده اختلاف هایی ک میون و من وشوهرم انداخته رو فراموش کنم یهو میبینم شوهرم دلش واس خواهرش قرتی میره اونقدی ک واس اون ارزش میزاره واس من نه یاب هربهونه ای دوس داره بره پیش اون باز حال دلم روز ازنو روزی از نوعه.خواهرمگه تاکی میتونه خوب باشه اون خانواده خودشو داره اول ازهمه عاشق شوهر وتک تک بچه های خودشه اگه واس شوهرم اتفاقی بیفته اول همه اونیک خودشوازبین میبره اونی ک بدبخت میشه منم اونی ک واس مرد میمونه زنه ولی تابخواد اینو بفهمه دیگه من پیرشدم اونموفعم ک اهمیتی برام نخواهدداش.دیگه دارم ازش سرد میشم

بدترین آدما همونایین ک میدونن از چی حساسی ودقیقا همون کارو انجام میدن

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

هارلی جاااااان، خیلی دلم میخواد از این ننگ بمیرم، ببخش که مدام ریپلایت می کنم، آخه دلم گرفته، نمیدون ...

نه عزیز دلم این چه حرفیه

ببین بهت که گفتم خدا رو پر رنگ کن تو زندگیت بنده خدا رو کمرنگ

ذکر بگو  و از خدا بخواه هر جور صلاحه زندگیتو اصلاح کنه.خدا کمک میکنه😍✋

و خدایی که بشدت کافیست  

وقتی شوهرم سرپدرم داد زد و گفت نمیخوادی ماری واسه زنم انجام بدی......وقتی یادم میوفتم مادربزرگم نیست...وقتایی که به داداشم احتیاج دارم و اون نیست....وقتایی که بابامو میبینم بامرگ دست و پنجه نرم میکنه...بابامامانمو دعا کنید از ته دل ازتون میخوام..من بدون پدر و مادرم بی کس ترینه عالمم

1258
آره مانشسته بودیم ی گوشه هال میگفتیم میخندیم اومد نشست وسط ما خودشو انداخت روشوهرم خوابید شروع کرد ب ...

ای بابا،شوهر من خواهراشو دندون میگیره بدنشونو ماساژ میده،خواهر بزرگش با شوخی کلی حرف سسکی بهون میزنه،پس چرا من ناراحت نمیشم؟حتی تو بغل شوهرمم میشینن😥نکنه من مشکل دارم نه بقیه

اخرین باری که چهره شوهر خواهرمو دیدم واقعا قلبمو به درد میاره سرطان داشت وقتی رفتیم ملاقاتش بی اختیار اشک می ریخت هیچ وقت یادم نمیره 

وقتی دستای خوشکل پسرم تو ده ماهگی سوخت و من ذره ذره اب شدم تا خوب شد همراه ضجه های پسرم ضجه زدم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

2سال پیش وقتی پسرم 2ماهه بود

تو روز دومین سالگرد ازدواجمون وقتی یه عالمه غذا درست کردم تا جشن 3نفره بگیریم با شوهرمو پسرم

ظهر مامانم اینا اومدن گفتن سعید سوخته بیا بریم بیمارستان

لباسایی که شوهرم از خارج خریده بود کلی انتظار کشیده بودم تا اون روز تنش کنم

همونا رو تنش کردم رفتیم بیمارستان شوهره دستِ گلمو رو تخت تمام بدنش باند پیچی شده دیدم😞😞😞😞

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏
1274
مرگ پسر اجيم ودهها مورد ديكه ...

واقعا مرگ‌عزیزان‌که اصلا غمش توصیف پذیر نیست خدا صبرتون بده واقعا دردناکه

من مثالهایی که زدم بیشتر امور بی اهمیت و روزمره بود که واقعا اشکم را درمیارن 

فوت پدرم  بعد از اون از دست دادن پسرم تو 24 هفته  بعد از اون 2 تا بارداری پوچ  بعد ...

انشالله بزودی مادر میشی و بچتو تو بغل میگیری برای خدا هیچ کاری نداره

1226
وای سعید شوهرته؟چرا سوخت؟

اره شوهرم راننده ماشین سنگینه فلکه گازو باز کرده نمیدونم چیکار کنه یهو اتیش زبونه میکشه بخاطر اینکه بار ماشین سوخت بوده و ترسیده منو پسرم جوریمون شه میپره تو اتیش تا فلکه رو ببنده خودش 30%میسوزه

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏
1241