1147
1273

مسلما حوادث تلخ زیادی تو زندگی هستن که حتی یاداوریشون قلب ادم را درد میاره من دوتا مسیله طبیعی تو زندگیم بوده که بسیار یاد اوریش برام غم انگیزه شاید برا خیلی ها تلخی های بدتر از این پیش امده باشه ولی همینها برای من خیلی درداور بودن 

تا قبل حاملگی دومم هر موقع یاد نوزادی و بچگی پسرم میافتادم قلبم فشرده میشد چون پسر من از دوماهگی که ۷ کیلو بود دیگه هیچی نمیخورد فقط تو خواب کمیزشیر میخورد و تو دوسالگی تازه ۸ کیلو شد هر وقت یاد بدنش می افتادم بی اختیار میلرزیدم دقیقا مثل بچه های سومالی بود 😢 از دوسالگی جویدن را یاد گرفت و کم کم بهتر شدولی من اونقدر عذاب کشیدم که دیگه نخواستم بچه دار بشم ولی خدا خواسته بعد ۱۱ سال باز بار دارشدم 

این دفعه هر موقع یاد دوران بارداری دومم می افتم بی اختیار غم همه وجودم را میگیره با اینکه بارداری اولم هم راحت برام نگذشت ولی سر دومی شاید خنده دار باشه خیلی دلم برای خودم میسوزه و یاد اوریش بی اختیار غمگینم میکنه تو پست بعد میگم چرا و دوست دارم شما هم تجربه ی تلخی اگر دارید عنوان کنید

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

زندگی اولم وطلاقم 😔

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه حتما مامان میشم خدا جونم بهم  یه دو قلوی  پسر ودختر  خیلی ناز وسالم وصالح میده مطمعنم، دوستای خوبم دعام کنید لطفا �

اره مرگ دوس پسرم ک مبخواست خانوادشو راضی کنه بیان خواستگاریم... 

چون شوک شدم موقع شنیدنش، وسواس فکری عجییییب گرفتم همش میترسم کسایی ک دوسشون دارمو از دست بدم

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

دوران بیماری مادرم که از شکم مدفوع میکرد و...و خیلی معذب بود ... 😭😭😭😭

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

آره عزیزم زمانی که برادر شوهرم تو جمع منو تهدید به طلاق کرد و ت  جمع اشکم سرازیر شد و شوهر بی غیرتم هیچی نگفت هیچ از داداشش هم دفاع کرد 

هنوزم اون لحظه داغونم میکنه

هر تجربه تلخی که تو زندگیم دارم‌؛زیرش امضای آدماییه که دوسشون داشتم!
8

دعوای شوهرم دوروزبعداززایمانم بخاطرزردی بچم مامانش هی چیزیادش میداداینم میخاست روبچم پیاده کنه هنوزکه هنوزه معده دردمیشم یاداونموقع میفتم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1226
آخی عزیزم دلم بخدالرزید دوس داشتی علتشوبگو

موقع تولدش 

ماما زنگ نمیزد دکترم بیاد میخواست طبیعی بدنیا بیاره پولشو بگیره درصورتیکه من سزارینی بودم و نامه داشتم ولی خب قبل تاریخ دردم شروع شد.هیچی دیگه تا دکتر بیاد بچم خفه شد

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند🥀آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند؟...
اره مرگ دوس پسرم ک مبخواست خانوادشو راضی کنه بیان خواستگاریم...  چون شوک شدم موقع شنیدنش، وسوا ...

مرگش؟؟😢😢😢واای چ بد چ حسی داشتی اونموقع؟

بدترین آدما همونایین ک میدونن از چی حساسی ودقیقا همون کارو انجام میدن
موقع تولدش  ماما زنگ نمیزد دکترم بیاد میخواست طبیعی بدنیا بیاره پولشو بگیره درصورتیکه من سزاری ...

خدا ازش نگذره اگ واس پول باعث مرگ یه طفل معصوم شده... 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
1252