2703
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست
خوب شما هم از وضع مالیش نهایت استفاده رو بکن

گفتم که عزیزم 

تاکید می کنم وضع اون نه من 

به من چیزی نمیده

زندگی ما در حد یه کارمند معمولی هست 

فقط جمع می کنه، قطره قطره استفاده می کنیم 

هر چن سال یه خونه میخره میندازه کنار

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست خوبم ،خانم گل مهربان كه همسر طلبه شديد و ازين بابت بهتون تبريك ميگم .من با لب كلام شما و ا ...

سلام خانوم‌گل...

میشه بگی کجای پیام های من طرفداری از حکومتمون بود؟

در کشور ما حکومت به حق اسلامی تشکیل شده اما یه سری مشکلات قوانین وفساد و...داره 

سوال این خانوم این بود ک پولدارا مشکلی دارن و من پاسخشون رو دادم در ضمن در جامعه کنونی ما مشکلات زیاده اما اگر قناعت نکنیم و...چکار کنیم میشه یه راهکار بدین؟؟البته لازم ب ذکره ک بسیاری از افراد جامعه ما‌مشکلاتشون بخاطر تجملگرایی و طمع کردن مردم هم هست 

سلام خانوم‌گل... میشه بگی کجای پیام های من طرفداری از حکومتمون بود؟ در کشور ما حکومت به حق اسلامی ...

سلام عزیزم..

ناخواسته و به طور اتوماتیک الان هر کسی در جامعه ما از جایگاه فرد مذهبی به ویژه منسوب به روحانیت حرف بزنه منتسب میشه به حاکمیت .این بد نیست در ذات خودش .بد اینجاست که اون قدر ذهن ها شستشو داده شده که خیییییلی ما باید به احتیاط و با در نظر گرفتن ظرفیت مخاطبین بگیم.

در مورد سوالتون هم ،اول پست قبل گفتم که با روح سخنانتون مخالف نیستم.

2720
عزیزم همسر من روانشناسه و مسیول مشکلات آسیب های اجتماعی شهرمونه در ضمن من ذکر کردم ک بجز موارد خاص ک ...

پس با اين حساب ماهي 8 ميليونه درآمدتون نه 800 تومن

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای ...

قسم خوردن مكروه چطورنميدونيد

اگر براتون سواله چرا دارم كامنت هاتون پيگيري مي كنم بايد بگم كه برام جالب بود بحثتون از كجا شروع شد همين

2714
قسم خوردن مكروه چطورنميدونيد اگر براتون سواله چرا دارم كامنت هاتون پيگيري مي كنم بايد بگم كه برا ...

مکروهه !!!حرام نیست😊لطفا تفاوت بین مکروه و حرام رو بخونین

برام سوال‌نبود😂❤😍

مکروهه !!!حرام نیست😊لطفا تفاوت بین مکروه و حرام رو بخونین برام سوال‌نبود😂❤😍

جاي تعجبه چون شما زيادي متدين هستين و عمل مكروه انجام ميدين اينم از توجيهات ظاهرا مهدوي هاست ديگه حتما بايد حرام باشه تا رعايت كنن در حالي كه اگر كسي واقعا همونطور كه ميگه مومن باشه و مهدوي عمل مكروه رو هم انجام نميده

خواستم سوال نباشه كه گفتم ديگه چون مهم نبود نظرات شما اما چون در مورد زندگي مهدوي وار گفته بودين خواستم ببينم چقدر عمل و گفته هاتون باهم ميخونه كه خب فهميدم. موفق باشيد اعمال مكروه رو هم سعي كنيد انجام ندين چون با ادعاتون تناقض داره