2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79533 بازدید | 1616 پست
خوشبحالت

من همه ی اینایی که گفتی دارم 

فقط عشق کم دارم 

البته وضع مالی شوهرم عاااااالیه 

تاکید می کنم 

وضع اون نه من !!!!

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نود و نه درصد نی نی سایتیا صب همون ک موقع ک میخوان بیدار میشن😂😂 مورد داشتیم دیشب ساعت نه شب تاپیک ...

این حرفه رندی کیج پولدار معروفه 

به معنای اینکه طرف از صبح پا نشه به سگ دو زدن تا بوق سگ

[QUOTE=93468320]برای همه عجیبه😂😂😂😂من جزو پولدارای طلابم اگ دوستامونو ببینین چی میگین اونا اگر فو ...

عزیزم من از پنج سفرم ب مشهد فقط یکیش هتل خوب و پنج ستاره نبوده هیچوقت تو خونمون میوه و سبزیجات و گوشت کم نبوده و همیشه هم توی تمام سفرهام برای خانوادم سوغات اوردم و سفر اولم باهمسرم برای دختر خاله هامم سوغات اوردم 

تفاوت پول با برکتی ک من میگم ۸۰۰ تومانع با ۳ یا چهار میلیون تومان بقیه همینه 

من تو زندگیم همه چیز با کیفیت بوده شامپوی مصرفی سرم ایوروشه است ک ۸۰ تومان پولشه اما اینماه بخاطر هزینه زیادمون چون تصادف کردیم و...مجبورم ارزون تر بخرم

بیشتر بگرد تو جامعه عزیزم خیلی ها سرپرست خانواده بیمار شده و نمیتونه کار کنه یا میره کارگری و ممکنه ...

عزیزم همسر من روانشناسه و مسیول مشکلات آسیب های اجتماعی شهرمونه در ضمن من ذکر کردم ک بجز موارد خاص ک بیماری لاعلاج دارن و...

نه گلم به خاطر اینه بار اول دیدی چیزی نگفتی شد براش تکرار 

چرا خیلییی حرف زدیم باهم. خیلیییی ابراز پشیمونی کرد خیلیییی ناراحت بود. ولی اون روز زنگ زدم بهش خیلییی مشکوک حرف زدم قلبم ناآروم بود آخه پارسال این موقع ها بود خیانتش. شک کردم رفتم اس ام اسای بانکیشو دیدم چقدررر کارت کشیده بود . واسه خونه هم هیچییی نخریده بود فهمیدم خرج زنه کرده. ناهارم گفت کار دارم یه سیب زمینی میخورم دیدم ساعت ۳ هم کارت کشیده۱۰۰تومن. ناهارم باهم بودن😭😭😭😭😭

[QUOTE=93492330]اره ندارن شوهر منم چندساله میخواد ماشین گرون بخره نمیزارم امسال هم همش نق  دقیقاااا همینطوره. زنایه ه ... هم فقط چشمشون دنباله پوله تا ماشین مدل بالا میبینن فوری تور پهن میکنن شوهره منم شاسی بلند خریده میبینم همش میگه فلان زن فلان علامتو داد و ...

همش میگم بفروش ماشینو

چرا خیلییی حرف زدیم باهم. خیلیییی ابراز پشیمونی کرد خیلیییی ناراحت بود. ولی اون روز زنگ زدم بهش خیلی ...

وای خدا 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
عزیزم من از پنج سفرم ب مشهد فقط یکیش هتل خوب و پنج ستاره نبوده هیچوقت تو خونمون میوه و سبزیجات و گوش ...

باماهی ۸۰۰هزارتومان درسال چندبار سفر میری هتل پنج ستاره وهمیشه گوشت میوه مرغ وسبزیجات تویخچال هست ازهمه ی سفرها سوغات میاری همه چیزهم جنس خوب میخری 

ببخشید قصد بی احترامی ندارم ولی نمیتونم باورکنم 

دوست همسرم طلبه بود بعد من همیشه استرسشو داشتم اخه خرج عروسی منو پدرشوهرم داد حلقه و اینها هم پدرشوه ...

سلام دوست خوبم ،خانم گل مهربان كه همسر طلبه شديد و ازين بابت بهتون تبريك ميگم .من با لب كلام شما و اصل مطلب شما در تمام كامنتاتون موافقم كه مى خوايد بگيد از توكل بر خدا و قدرت بى كران خدا كه مى تونه همه رو بى نياز كنه، فارغ از پيش زمينه هاى مادى و بدور از راه هايى كه ما به ذهنمون مى رسه.

ولى با نحوه بحثتون واستدلالتون با نهايت احترام مخالفم.عزيز دلم اگر همسر شما حوزوى هستن من تمام دور و اطرافيانم از گذشته و حال ،توى اين محيط زندگى كردن و مى كنند ،مى خوام بگم با زندگى شما بيگانه نيستم .افراد ديگه دارن از بدى بى عدالتى و نبود يك عدالت طبقاتى مى نالند ،اون وقت ما نبايد شروع كنيم از سطح نگاه معنوى به زندگى با اونها سخن بگيم .عزيز من ،خود معصومين هميشه به تلاش براى زندگى مادى و تأمين اون توصيه بسيار داشتند .اينكه ماديگران رو دايما به قناعت دعوت كنيم در حالى كه مردمى با ميزان ايمان متفاوت،دائم شاهد بى عدالتى هستند اصلا جواب نميده .بهترين راه اينه كه اگر ما علاقه مند و مطمئن به راه مذهب خود هستيم ،خيلى راحت و بدون ترس اعلام كنيم اونچه امروز در كشور ما جريان داره با پياده  شدن اسلام به طور كامل خيلى فاصله داره.درين صورت اين همه جبهه گيرى كه نسبت به مطالب شما ديدم ،پيش نمياد و مردم نسبت به زندگى طلبگى و با قناعت بدبين نميشن.

در مورد سوال استارتر عزيز كلا نظرم اينه كه افراد متمكن و پول دار هم مانند افراد فقير حتتتما مشكلاتى دارند چرا كه خاصيت زندگى اين دنيا اينه كه همه مورد آزمايشند .ولى قطعا فقر و بى پولى ،زير بناى بسيارى از مشكلات و آسيبهاى بزرگ هست. اما اين تصور كه پول حلال همه مصائب مى توه باشه خيلى بچه گانه هست.

من همه ی اینایی که گفتی دارم  فقط عشق کم دارم  البته وضع مالی شوهرم عاااااالیه  تا ...

خوب شما هم از وضع مالیش نهایت استفاده رو بکن

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706