2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست

اه خسته شدم اینقدر سرخودمون شیره مالیدیم و خودمون رو دلداری دادیم ک حسرت پولدار بودن رو نخوریم چون پولدارا کلی مشکل دارن اما ما که بی پولیم و مدام در حسرت یک ماشین یا خونه یا فلان لباسیم باید احساس خوشبختی کنیم چون تقدیرمون این بوده

من خیلی پولدار نیستم ولی متاسفانه محیط کارم و کلاسم و اطرافیانم ۷۰ درصدشون مرفهین واقعی هستن ..نمیسه ...

خب اخه همه این مشکلاتی ک گفتی رو فقیر فقرا هم دارن بااین تفاوت ک اونا پولی ندارن ک مرحم دردشون باشه پس باید بیشتر درد بکشن

مثلا اونیکه سرطان داره با پول امیدی ب دوا درمون داره یا اونیکه شوهرش بهش خیانت میکنه یاپول میتونه بره یک سفر خارجی و مهمونی و خوشگذرونی اما اونیکه پول نداره چحوری باید بااین دردا کنار بیاد؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اخه همه این مشکلاتی ک گفتی رو فقیر فقرا هم دارن بااین تفاوت ک اونا پولی ندارن ک مرحم دردشون باشه ...

اره  تا حدودیش درسته ولی اکقرا از سرطان بشه نجات پیدا کرد و اینه تحمل درد دوره بیماری و نقاهتش که برای فیر و پولدار یکی  .منطورم اینه اونام عادین اصلا خیلیااشونو میشناسم لباسهای عادی شاید خیلی هم پایینتر از عادی میپوشن و ساده میگردن ولی ملاک و تاجر و پولدارن حتی درست نمیخورن  من میگم تو ایران فقیر و پولدار تو یه اتیش داریم میسوزیم فقط همه ابسرده ناراحت از اینده مملکت از اقتثاد داغون ☹☹

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
عزیزم کف کف این جامعه ماهانه۷۰۰ تومان در میاره همسر من شهریش ۸۰۰ تومانه درضمن ندیدم فقیری تو ایران ...

بیشتر بگرد تو جامعه عزیزم خیلی ها سرپرست خانواده بیمار شده و نمیتونه کار کنه یا میره کارگری و ممکنه هفته ای یک روز بهش کار بخوره بر فرض ۷۰۰ نه اصلا یه تومان کار کنه قطعا مستاجره حداقل اجاره الان چقدره؟ یه اتاق که حمام و دستشویی هم نداشته باشه تو اطراف شهر ماهی ۳۰۰ با ۶۰۰ حساب کن چی میشه خرید قبض هست خورد و خوراک هست هزینه رفت و امد هست پوشاک هست دیگه هدیه و اینا رو که اصلا حق ندارن بهش فکر کنن شما فقیر نیستی خیلی ثروتمند نیستی چون توان پرداخت شهریه ماهی ۸۰۰ رو داری فقیر به اونی میگن که واسه پول یه دفتر باید از اول سال برنامه ریزی کنه 

2728

من پولداریو میشناسم که نه تنها غصه ای نداره بلکه بیییش از حدم خوشی داره😐

از پول فراوون بگیر

تا قیافه و تیپ عااالی

شوهر عاااالی

بچه های خوشگل و مودب

سفر های خارجی

سلامتی درحد لالیگا(یه سرما خوردگی معمولی بگیره دق میکنه بس که جون دوسته😐)

تحصیلات عالی(دندون پزشک)

ماشین زیر پاش بالای ۸۰۰میلیون😐

خلاصه میخوام بگم چطور یکسریا انقدرررررر خوشبختن؟

نه واقعا چطوووووور😐😐😐😐

یک سوال واقعا چرا همیشه بحث پولداربودن رو ب نداشتن سلامتی ربط میدین؟؟ نکنه فک کردین ما بدبخت بیچ ...

آره راست میگیا تا حالا دقت نکرده بودم انگار بی پولیو مریضی دو تا چیز نا همسو ان   تازه پولدار حداقل وقتی مریض میشن نگرانی نداره بهترین بیمارستانا و دکترا رو میره اگه دست تنها باشه پرستار یا کارگر در اختیار میگیره هر عملی لازم باشه میکنه و.... حالا آدم بی پول چی؟مریض شه همون بهتره بمیره دارو ندار خودشو خانوادشو براش خرج میکنن تازه معلوم نیست مث روزاولش بشه یا نه

گدای بددهن

یکم به لایکهایی که دوستان به پستهای من کردن نگاه کن.کلا انگار شما به خانواده خودتم میگی گدا که تو دهنت کلا میچرخه.جواب ابلهان خاموشیست.از پولداری بعضیها انگار شما لجت گرفته 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
من پولداریو میشناسم که نه تنها غصه ای نداره بلکه بیییش از حدم خوشی داره😐 از پول فراوون بگیر تا قی ...

واقعا همینطوره.دور وبری های من ک پولدارن.هیچ مشکلیم ندارن.سرحال شاد.مسافرت برن خریداشون بجای خودش.بهترین خوراک.بچهاشونم خداروشکر خوب ومودب.خب شاید خدا میخاد براشون نمیدونم

😂😂😂😂😂😂بیا اهواز ببرش تازه یه مغازه هم شوهرم خرید واسش درس دوست نداره بزرگ بشه میخواد سوپری بزن ...

الهی عزیزم چقدر دوره به من 😅😄

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

سلام به نظرم ،نمیشه گفت کسی که پول داره خوشبخته یاکسی که پول نداره بدبخته یاخوشبخته..به نظرم هرکی سلامت وشاده وهیچ مشکلی نداشته باشه.که اونم نمیشه یه جای کار میلنگه خوشبخته.البته پول هم در یه حدی خیلی خوبه ونیازهای روزمره رو میشه برطرف کرد.وواقعا لازمه خصوصا تو این وضعیت.ولی نمیشه گفت کسی پول داره دیگه مشکل نداشته باشه.من# پولدار نیستم.وضعیتمون خداروشکر معمولیه.خداروشکر میکنم که باشوهرم وبچه ام که هفت ماهشه وشوهرم سرکاره خداروشکر زندگیمون خوبه وراضی هستیم البته خدا همیشه میده وندار نیست ومن باز هم از خدا می خواهم.همه چیزو

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2706