2733
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79542 بازدید | 1616 پست
خب چه غصه ای داری لپتاب که از گوشی بهتره اگر فقیر بودی بایدیه گوشه مینشستی  گریه میکردی ولی چون ...

گوشیو داشتم ولی ازم گرفتم الانم پیشم نیست اره والا دیونه میشدم دیگه

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این شرایط جامعه الان اکثرا در یه حدیم. درصد کمی خیلی پولدارن. اگه منظورت اون درصد خیلی کمن خب عاره. با پولشون عشق میکنن. دانشگاه خوب. رشته خوب. کلاسای خوب. غذای خوب. باشگاه خوب. لباس خوب. خونه خوب. عروسی خوب. اراشگاه خوب.ماشین خوب. دکتر خوب. زیبایی. مسافرتای لاکچری. ولی بقیه مون با یه کوچولو بالاپایین مثله همیم. که دیگ بستگی ب دل ادم داره. خیلیا رو دیدم وضع مالیشون از من پایین تر بوده ولی خیلی بیشتر از من میرن گردش میرن مسافرت میرن مهمونی میرن پیاده روی پارک شهربازی .اینکه میگن خوشبختی یه حس درونیه واقعا راسته..بعضیا همین جمع کنن برن تو پارک یه چایی یا هندونه ای بخورن اوج لذت رو براشون داره..از یه طرفم یه پولدار میبینی دل خوش نداره تاسر کوچه بره 

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

یکی ازاشناهامون خیلی پولداره ولی دخترش پیوند کبد شده هرروز کلی امپول تزریق میکنه تاانزیمهای کبدش تنظیم بشه یه بار ورم میکنه یه بار نه هرروز درد میکشه چهره اش هرروز یه جوره هزارتادددسر وبدبختی دارن که باپول خریده نمیشن

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2728

من بگم؟

من خانواده ای مرفه دارم، اما هیچ زمان تو خط شوآف و نمایش نبودیم، عادی زندگی میکردیم بدون اینکه ذره ای اهل نمایش خودمون باشیم، چون خانواده من در نسلهای قبلترشون هم مرفه بودن و همه خوشیی دیده بودن در زندگیشون خدا رو شکر. واقعا مشکل حادی هم نداشتیم خدا رو شکر. بعد ازدواجمم خانوادم خیلی کمکم کردن و وضع زندگیم خوبه، اما هیچ زمان اون اندازه ای که باید به شخصه شکرگزار نبودم متآسفانه و الان خدا زده توی کمرم و زندگیم مثل زهر شده برام، کارم داره به جدایی میکشه و برای خانوادمم خیلی ناراحتم که درگیر مشکلات من هستن. خیلی از خودم بدم میاد بابت ناشکریهای گاه و بی گاهم، زندگیمو خوب شروع کرده بودم ولی کور بودم و نمیدیدم. خیلی پشیمونم الان.

هیچی عزیزم همه چی کم داریم مخصوصا پول که در نوک هرم وایساده     پولمون کجا بود  

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
من بگم؟ من خانواده ای مرفه دارم، اما هیچ زمان تو خط شوآف و نمایش نبودیم، عادی زندگی میکردیم بدون ای ...

سلام کاش بشه درستش کنی زندگیتو حیفه......ماهیو هروخ از آب....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام کاش بشه درستش کنی زندگیتو حیفه......ماهیو هروخ از آب....

خیلی دوست دارم ولی یک بخشیش هم از دست من خارجه، فعلا که هم روابطم با خانوادم به هم ریخته و هم با شوهرم. کلا توی برزخی گیر کردم که نمیدونم چطور در بیام ازش.

2738
 خیلی دوست دارم ولی یک بخشیش هم از دست من خارجه، فعلا که هم روابطم با خانوادم به هم ریخته و هم ...

ازمشاورکمک بگیر

ازخدا و نذر و اعمه ع

امیدوارم همه چی درست شه برات زودتر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

اگه بخوام خودمو بگم اراده کم دارم حالم به هم میخوره از اینکه برای هرچیزی تنبلی میکنم و میچسبم مثل زالو به بابام دوست دارم مستقل باشم

قبلا خیلی با اراده بودم ولی 2 ساله که شدم یه ادم تنبل بی عرضه که میخوره و میخوابه و برای کنکور میخونه امیدوارم ماه دیگه از این برزخ خلاص شم 

خیلی دوست دارم ولی یک بخشیش هم از دست من خارجه، فعلا که هم روابطم با خانوادم به هم ریخته و هم ...

من تاپیکتو خوندم ک بهتر بفهمم مشکلتو گویا تاپیک اصلیو پاک کرده بودی و نتونستم خوب متوجه شم. فقط اشاره کرده بودی ب مشکل و گفته بودی دنبال اثبات حقیقتی.‌امیدوارم موفق باشی تو راهت دوست عزیز و خدا بهترین راهو پیشاروت قراربده. شنیدم اگر سر دوراهی باشیم خوندن دعای معراج کمکمون میکنه و راهو نشون میده....الله اعلم

من تاپیکتو خوندم ک بهتر بفهمم مشکلتو گویا تاپیک اصلیو پاک کرده بودی و نتونستم خوب متوجه شم. فقط اشار ...

بله عزیزم، مدت نسبتا طولانیی تاپیکم بود و بعد پاکش کردم، بله متآسفانه، سر یک دوراهی گیر کردم که نمیدونم حقیقت داستان چیه و حرف خانوادم درسته یا شوهرم. تا وقتی نفهمم نمیتونم کاری کنم و تصمیمی بگیرم، ممنون میشم برام دعا کنی لطفا. 

بله عزیزم، مدت نسبتا طولانیی تاپیکم بود و بعد پاکش کردم، بله متآسفانه، سر یک دوراهی گیر کردم ک ...

به امیدخدا

یک سوال واقعا چرا همیشه بحث پولداربودن رو ب نداشتن سلامتی ربط میدین؟؟

نکنه فک کردین ما بدبخت بیچاره ها سالم و سلامتیم اما پولدارا پراز مرض و بیماری هستن؟؟

بابا بجان خودم پولدارا هم سالم هستن هم سلامت هم نون دارن هم دندون اضافه و تیز دارن واسه خوردن و هم ارامش دارن

من خیلی پولدار نیستم ولی متاسفانه محیط کارم و کلاسم و اطرافیانم ۷۰ درصدشون مرفهین واقعی هستن ..نمیسه بگی دردی ندارن همین دیروز یکیشون که خیلی پولداره فهمید  سرطان روده داره طفلک با ۳تا بچه داغون شد ...اصلا لباس پوشیدنشون و رفتارهاشون خیلی معمولی .فقط خیلیهاشون بچهاشون خارج زندگی میکنن یا در حال رفتن هستن و ناراحتی دوری دارن ..پولدار میشناسم شوهرش هر اخر هفته با یه پلنگ ملنگ فشم  و شماله زنش عروسک و خانم مرده بلانسبتت گاوه ..فقط دغدغه خرید گوشت و مرغ و میوه و لباس و اجاره رو ندارن بجاش مشکلات بزرگتر به طبع پول و رفاه بیستر دارن همین ...من این همه سال هنوز یه مرفه شاد واقعی و یا خوشبخت ندیدم اصلا ..

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706