2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست
بعد همچین میان میگن   مثلا یکی میشناسم  پولداره  ولی  ناراحتی اعصاب داره  ف ...

راست میگن اونی که پولداره خب میره دکتر مشخص میشه مریضه اونیکه بی پوله با درد میسوزه و میسازه دکتر نمیره بخاطر هزینه ش بعدم میگه اونا مریضی دارن ما نداریم 😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد کلی فکر و تحقیق فهمیدم پولدارا چیو کم دارن

پولدارا منو کم دارن  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2728
کسی دیدم توامریکابهترین هتل داره واینجابهترین ویلا ولی قلبش باباطری

بازم خوبه زنده مونده با همون باطري پول نداشت ميمرد از هيچي هم لذت نميبرد 

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

[QUOTE=93468320]برای همه عجیبه😂😂😂😂من جزو پولدارای طلابم اگ دوستامونو ببینین چی میگین اونا اگر فوق لیسانس باشن با شما طوری صحبت میکنی که انگار با۸۰۰تومان راحت میشه زندگی کرد میشه مسافرت رفت میشه هرچی که نیازداری خرید کنی ولی صحبتهای شما نشون میده که همش دارید برای مسافرت حساب کتاب می کنید که چه جوری اسکان رایگان پیداکنیم چی بخوریم که کمترین هزینه رو پرداخت کنیم خیلی ها این جور مسافرت روتفریح نمی دونن حالا منظور من لزوما هتل پنج ستاره نیست ولی خوب یه جای متوسط یه غذای متوسط یه خرید وسوغاتی معمولی وابرومند برای سفر باید مهیاباشه 

شماوقتی به چیزی نیازداری حتما باید همسرتون مقاله ای بنویسن یاکاری انجام بدن که اون نیازرفع بشه مگه این نیازها یکی دوتاست گاهی پشت سرهم باید خرج کرد بیماری بچه ها هزینه دندان پزشکی خراب شدن وسایل خونه وخیلی هزینه های پیش بینی نشده اتفاق میفته که بایه مقاله نوشتن درست نمیشه یاهمه اینطور نیستن که گوشت دوست نداشته باشن یامیوه های فصل رونخورن 

اینکه شما ازوضعییتون راضی هستی خوبه وخداروشکر ولی کیفیت زندگی شما نمیتونه افراد متوسط روهم راضی کنه

چی کم داریم.از نظر شما هیچی.از نظر خودم که الان هفته پنجم هستم از دیروز خونریزی داشتم الانم خیلی درد دارم شاید داره سقط میشه به پول بگو بیاد یه کاری کنه سقط نشه

چون هیچ دکتری کاری از دستش برنمیاد

من همه چیز دارم فقط از خدا یه بچه میخوام

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
من خوشگلم(😂😃😛)  سالمم شوهرم عاشقمه و عاشقشم خونوادم حمایتم میکنن بچه ناز دارم  ولی ...

خوشبحالت

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706