2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79542 بازدید | 1616 پست

من خودم پولدار نیستم.

اما یه زمانی یه خواهر شوهر پولدار داشتم که همه زندگیش مردم بود . هیچوقت دوست نداشت داداشاش زندگی داشته باشن من که طلاق گرفتم اون داداشش هم نزدیک یک سال باهاش قطع رابطه هست که زندگیش از هم نپاشه . از حسودی مریض شده بود یعنی  و بیماری مفصلی داشت اگه ناراحت میشد باد میکرد  😑😑😑😑 خیلی ادم مزخرفی بود خلاصه پول داشت ولی همش سرش تو زندگی بقیه بود 

نامزد من خیلی پولداره البته از نظر خودم میگم خیلی شایداز نظر بعضی متوسط باشه اول ک دیدمش با بنز می ...

عزیزم درسته ولی اگه پول نداشت هیچکی راضی نمیشد زنش بشه با وجود بچه

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر منم نسبت به پرودشگاه اینطوریه متاسفانه.ولی در مورد ای وی اف خوشبختانه همکاری میکنه. ان شاالله ...

ممنونم عزیزم 

حاجت روا باشی 😍😙

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738

همچین میگن پولدارا این دردو دارن اون دردو دارن انگار فقیرا دیگه مریضی و درد نمیگیرن من یه نفرو میشناسم فقیره اما سرطان داره .درد و مریضی و کمبودمحبتو تمام این چیزا هم درد پولا هست هم درد بی پولا .پولدارا شاید یه درد داشته باشن اما بی پولا هزارتا درد 

این مشکلاتی ک همه‌گفتن فقیرا هم دارنشون 

ولی بی پولا غم این مشکلاتو دارن غمه بی پولی هم دارن روش 

مریضه پولدار باشی بهتره تا مریض بی پول باشی پول داروهاتم نداشته باشی 

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
وای خداروشکر یکی مثل خودم هست اینجا😍😍😍😍منم روسیاهم ولی ب قول شما همسسسسسسررررررم❤❤❤❤❤❤انقدر کار ...

خدا حفظشون کنه برات ،ان شاءالله خوشبخت باشین عزیزم 😍تازه بچه بیارین  تو زندگی تون معجزه زیاد می بینین،خیر و برکت سرازیر میشه.

2706